• Home

28 липня 2020

СИЛЬНИЙ ДОЩ ЗАЛИВ ГОРОДИ

...в280720 3 Козині

У неділю, 19 липня, після обіду Рівненщину накрила сильна злива, яка тривала аж до вечора. Таким чином, кілька населених пунктів в області зазнали підтоплень.

Читать далее

ОНОВИЛИ ЗНАК МІСТА

У Радивилові оновили в’їзний знак зі сторони Крупця.280720 2

Реставраційні заходи було проведено Радивилівською міською радою із залученням власних фахівців. Такий вже усталений підхід в багаторічному господарському плануванні дає змогу суттєво здешевити кошторисну вартість робіт, якби її довелось виконувати підрядній організації. Так, зокрема, інженером-будівельником здійснено корекцію пошкоджених літер конструкції, фронтальну композицію доповнили гербом міста.

Читать далее

ЗА ВИГОТОВЛЕННЯ НАРКОТИКІВ СЯДЕ ДО В’ЯЗНИЦІ

280720 1Дубенською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні, відносно 39-річного жителя Радивилівського району Рівненської області, який обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.309 КК України (незаконне виготовлення, придбання та зберігання наркотичних засобів).

В суді прокурором доведено, що чоловік, будучи раніше судимим за вчинення корисливих злочинів та злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, у 2019 році виявив дикоростучі рослини коноплі, які зібрав та зберігав для власних потреб.

Читать далее