• Home

21 вересня 2020

ВДЯЧНІСТЬ І ШАНА - ЛЮДЯМ ГЕРОЇЧНОЇ ПРОФЕСІЇ!

210920 3Їхній девіз: «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» Ці слова найбільш точно відображають нелегкі будні рятувальників.

Щорічно 17 вересня в Україні вшановують працівників цивільного захисту. Згідно до Указу Президента № 830 від 12 вересня 2008 року, цей День було перейменовано на "День рятівника".

Цю професію обирають люди сміливі та рішучі, готові ризикувати власним життям, безстрашно вирушаючи у епіцентр небезпеки. Вони попереджають та ліквідують пожежі, аварії та катастрофи, знешкоджують боєприпаси, проводять рятувальні операції на воді, дістають з-під уламків потерпілих. Це щоденна, виснажлива праця, що вважається однією з найбільш відповідальних і небезпечних. Проте, у суспільстві завжди були такі, хто готовий підтримку рятувальну справу зробити справою всього свого життя.

Читать далее

ДРУЖБІВСЬКУ АМБУЛАТОРІЮ ОБЛАДНАЛИ ЛІЖКАМИ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗРАЗКА

210920 2Ще одна добра справа, спрямована на підтримку охорони здоров’я людей. Невідкладну медичну допомогу жителі села будуть отримувати у куди більш комфортних умовах.

Пацієнти цієї амбулаторії можуть отримати консультацію медичного фахівця, рецепт на ліки, тут є все необхідне, щоб виміряти тиск та зробити кардіограму, поставити крапельниці, зробити щеплення та уколи. Є у Дружбівській амбулаторії також два ліжка денного стаціонару.

Читать далее

1990 РІК: ЗА КРОК ДО НЕЗАЛЕЖНОСТІ (3)

210920 1(Продовження. Початок у №31(448), 34(451))

Наше місто ма­ло знане на всесоюзному рів­ні, але краянам, безперечно, дороге не тільки його май­бутнє, а й минуле, тому і в нас, вважаю, настав момент згадати про стару назву.

Відразу ж хочу зауважи­ти, що нічого не маю проти словосполучення «Червона Армія», але стільки вже є в нашій країні тих Червоноармійськів (два райцентри на Україні), Красноармійськів, Красногвардійськів, що подібна назва обезличує наш край, а всі ми хочемо бачити його своєрідним.

І не треба зараз, коли ми загальногуманні цінності ста­вимо вище за класові, ствер­джувати: Радзівілли — маг­нати. З таким самим успі­хом можна звинуватити видатних діячів нашої історії, на честь яких названі Київ, Володимир, Ярославль, Львів. До того ж під наз­вою Радзивилів наше місто було відоме не тільки на Ук­раїні, а й у всій Європі, саме під такою назвою про нього згадували у своїх епохальних творах «Війна і мир» та «Тихий Дон» ви­датні російські генії Лев Толстой і Михайло Шолохов.

Читать далее