• Home

28 вересня 2020

У СВІТЛІ ПЕРСПЕКТИВ

280920 4Монтаж вуличної електромережі з використанням енергозберігаючих ламп провели в селі Малі Гайки Дружбівського старостинського округу.

- В процесі кріплення ліхтарів та прокладання електролінії було задіяно автомобільну вишку міської ради, за кошти з місцевого бюджету придбали всі необхідні матеріали та обладнання, - надав коментарі в.о. старости Леонід Юсюк. - Тепер справа за технічною документацією на підключення, і електролінія освітлюватиме село.

Читать далее

РОЗПОЧАЛОСЬ БУДІВНИЦТВО НОВОГО ТРОТУАРУ НА ПОЧАЇВСЬКІЙ

280920 3Мікрорайон Цибухів – одна із тих локацій, де тепер Радивилівською міською радою повномасштабно реалізовується ще один важливий інфраструктурний об’єкт. Вздовж автотраси по вулиці Почаївській, майже до села Немирівки, за кошти з міського бюджету прокладають пішохідну смугу.

За цим маршрутом щодня курсують сотні автівок, а в напрямку залізничного вокзалу спостерігається не менш щільний потік громадян. Облаштування тротуару на цьому відрізку дороги, яка після проведеного ремонту, без сумніву, тільки збільшить інтенсивність автотрафіку, входить у комплекс заходів з благоустрою та безпеки пішоходів, запланованих цьогоріч міською радою. Кошторисна вартість зазначеного об’єкта становить 1 300 000 гривень, загальна протяжність пішохідної смуги складатиме 1044 метрів, її ширина - 1,5 метра.

Читать далее

РАДИВИЛІВЦІ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО НАЙМАСШТАБНІШОГО ПРИБИРАННЯ КРАЇНИ

280920 2Разом із мільйонами активістів зі 180 країн світу, жителі Радивилівської ОТГ 19 вересня, у Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», організували толоку.

Спільними зусиллями радивилівців було покращено благоустрій в міському парку відпочинку ім. Шевченка. У перший день вихідних тут відбувся багатолюдний «суботник». Загальна ідея акції полягала в тому, щоб привернути увагу громадськості до глобальної проблеми із засміченням навколишнього середовища та ініціювати її вирішення на території свого проживання.

Читать далее

ДІТЯМ ВІДНОВЛЮЮТЬ ІГРОВИЙ МАЙДАНЧИК. В ЦЕНТРІ МІСТА

280920 1Немає більш цінної і щирої емоції, аніж посмішка малечі: врешті-решт, саме для цього всі ми, дорослі, живемо і працюємо.

Починаючи з минулого тижня, Радивилівською міською радою проводяться роботи з капітального ремонту одного з ігрових майданчиків, що на площі Незалежності. Відновлені гойдалки та каруселі в найближчому часі знову стануть епіцентром радісного дозвілля міської дітвори.

Читать далее