• Home

29 вересня 2020

ДИПЛОМАТИЧНА БЛАГОНЕНАДІЙНІСТЬ

290920 2Так можна сформулювати стиль роботи Бугаївського сільського голови

…На останньому засіданні міськвиконкому знову гостро постало питання утримання до кінця календарного року установ освіти та позашкілля. Зокрема, йшлося про те, що керівництво Бугаївської ОТГ не виконує взятих на себе фінансових зобов’язань (виділення субвенції). Маючи певний матеріальний ресурс, замість того, щоб використати його для забезпечення кращих умов здобувачам освіти, які проживаючи на їх територіях але обслуговуються в інших, організовують на ці кошти особисті піар-акції. Бо ж незабаром вибори і треба продемонструвати свій власний крикливий імідж. А повсякденна, малопомітна і рутинна робота, яка забезпечує налагоджене життя наших громадян – не для них.

З питаннями щодо роз’яснення суті проблеми я звернувся до начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської радиІ.М.Ковалевської:

Читать далее

ОБЛАДНАННЯ-МРІЯ ХІРУРГІВ: У РАДИВИЛІВСЬКУ ЛІКАРНЮ ПРИДБАЛИ СУЧАСНИЙ ЛАПАРОСКОП

290920 1За сприяння голови міської ради М.А.Карапетяна: його ініціативу про виділення коштів на придбання комп’ютеризованого обладнання лікарні підтримали депутати. Відтак, щоб поліпшена медична апаратура з’явилася у арсеналі радивилівських хірургів, з місцевого бюджету Радивилівської ОТГ на сесії міської ради некомерційному підприємству «Радивилівська районна лікарня» було спрямовано капітальний трансферт в сумі 350 000 гривень.

Читать далее