• Home

вересня 2020

29 вересня 2020

ДИПЛОМАТИЧНА БЛАГОНЕНАДІЙНІСТЬ

290920 2Так можна сформулювати стиль роботи Бугаївського сільського голови

…На останньому засіданні міськвиконкому знову гостро постало питання утримання до кінця календарного року установ освіти та позашкілля. Зокрема, йшлося про те, що керівництво Бугаївської ОТГ не виконує взятих на себе фінансових зобов’язань (виділення субвенції). Маючи певний матеріальний ресурс, замість того, щоб використати його для забезпечення кращих умов здобувачам освіти, які проживаючи на їх територіях але обслуговуються в інших, організовують на ці кошти особисті піар-акції. Бо ж незабаром вибори і треба продемонструвати свій власний крикливий імідж. А повсякденна, малопомітна і рутинна робота, яка забезпечує налагоджене життя наших громадян – не для них.

З питаннями щодо роз’яснення суті проблеми я звернувся до начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської радиІ.М.Ковалевської:

Читать далее

ОБЛАДНАННЯ-МРІЯ ХІРУРГІВ: У РАДИВИЛІВСЬКУ ЛІКАРНЮ ПРИДБАЛИ СУЧАСНИЙ ЛАПАРОСКОП

290920 1За сприяння голови міської ради М.А.Карапетяна: його ініціативу про виділення коштів на придбання комп’ютеризованого обладнання лікарні підтримали депутати. Відтак, щоб поліпшена медична апаратура з’явилася у арсеналі радивилівських хірургів, з місцевого бюджету Радивилівської ОТГ на сесії міської ради некомерційному підприємству «Радивилівська районна лікарня» було спрямовано капітальний трансферт в сумі 350 000 гривень.

Читать далее

28 вересня 2020

У СВІТЛІ ПЕРСПЕКТИВ

280920 4Монтаж вуличної електромережі з використанням енергозберігаючих ламп провели в селі Малі Гайки Дружбівського старостинського округу.

- В процесі кріплення ліхтарів та прокладання електролінії було задіяно автомобільну вишку міської ради, за кошти з місцевого бюджету придбали всі необхідні матеріали та обладнання, - надав коментарі в.о. старости Леонід Юсюк. - Тепер справа за технічною документацією на підключення, і електролінія освітлюватиме село.

Читать далее

РОЗПОЧАЛОСЬ БУДІВНИЦТВО НОВОГО ТРОТУАРУ НА ПОЧАЇВСЬКІЙ

280920 3Мікрорайон Цибухів – одна із тих локацій, де тепер Радивилівською міською радою повномасштабно реалізовується ще один важливий інфраструктурний об’єкт. Вздовж автотраси по вулиці Почаївській, майже до села Немирівки, за кошти з міського бюджету прокладають пішохідну смугу.

За цим маршрутом щодня курсують сотні автівок, а в напрямку залізничного вокзалу спостерігається не менш щільний потік громадян. Облаштування тротуару на цьому відрізку дороги, яка після проведеного ремонту, без сумніву, тільки збільшить інтенсивність автотрафіку, входить у комплекс заходів з благоустрою та безпеки пішоходів, запланованих цьогоріч міською радою. Кошторисна вартість зазначеного об’єкта становить 1 300 000 гривень, загальна протяжність пішохідної смуги складатиме 1044 метрів, її ширина - 1,5 метра.

Читать далее

РАДИВИЛІВЦІ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО НАЙМАСШТАБНІШОГО ПРИБИРАННЯ КРАЇНИ

280920 2Разом із мільйонами активістів зі 180 країн світу, жителі Радивилівської ОТГ 19 вересня, у Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», організували толоку.

Спільними зусиллями радивилівців було покращено благоустрій в міському парку відпочинку ім. Шевченка. У перший день вихідних тут відбувся багатолюдний «суботник». Загальна ідея акції полягала в тому, щоб привернути увагу громадськості до глобальної проблеми із засміченням навколишнього середовища та ініціювати її вирішення на території свого проживання.

Читать далее

ДІТЯМ ВІДНОВЛЮЮТЬ ІГРОВИЙ МАЙДАНЧИК. В ЦЕНТРІ МІСТА

280920 1Немає більш цінної і щирої емоції, аніж посмішка малечі: врешті-решт, саме для цього всі ми, дорослі, живемо і працюємо.

Починаючи з минулого тижня, Радивилівською міською радою проводяться роботи з капітального ремонту одного з ігрових майданчиків, що на площі Незалежності. Відновлені гойдалки та каруселі в найближчому часі знову стануть епіцентром радісного дозвілля міської дітвори.

Читать далее

24 вересня 2020

ЗА МИНУЛУ ДОБУ НА РІВНЕНЩИНІ ВИЯВЛЕНО 162 ІНФІКУВАННЯ КОРОНАВІРУСОМ

240920 1За даними МОЗ, станом на ранок 24 вересня в Україні зафіксовано 3 372 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.  

За попередню добу на Рівненщині виявлено 162 інфікування COVID-19. 

Станом на ранок 24 вересня на Рівненщині зареєстровано ще 45 нових випадків захворювання.

Це мешканці з: м. Рівне – 9; Костопільського району – 19 (м. Костопіль - 13, с. Глажова – 2, с. Лісопіль, с. Маща, с. Яполоть, с. Корчів’я); Острозького району – 17 (м.Острог – 12, с. Лючин - 2, с. Хорів, с. Оженин, с. Білашів).

Вік хворих від 8 до 67 років.

Читать далее

22 вересня 2020

У РАДИВИЛОВІ ЗАГИНУВ СКЛАДАЧ ПОЇЗДІВ

220920 1Нещасний випадок із смертельним наслідком стався 20 вересня на залізничних коліях на в’їзді на території комбікормового заводу державного підприємства «Радивилівський комбінат хлібопродуктів» із складачем поїздів.

Читать далее

21 вересня 2020

ВДЯЧНІСТЬ І ШАНА - ЛЮДЯМ ГЕРОЇЧНОЇ ПРОФЕСІЇ!

210920 3Їхній девіз: «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» Ці слова найбільш точно відображають нелегкі будні рятувальників.

Щорічно 17 вересня в Україні вшановують працівників цивільного захисту. Згідно до Указу Президента № 830 від 12 вересня 2008 року, цей День було перейменовано на "День рятівника".

Цю професію обирають люди сміливі та рішучі, готові ризикувати власним життям, безстрашно вирушаючи у епіцентр небезпеки. Вони попереджають та ліквідують пожежі, аварії та катастрофи, знешкоджують боєприпаси, проводять рятувальні операції на воді, дістають з-під уламків потерпілих. Це щоденна, виснажлива праця, що вважається однією з найбільш відповідальних і небезпечних. Проте, у суспільстві завжди були такі, хто готовий підтримку рятувальну справу зробити справою всього свого життя.

Читать далее

ДРУЖБІВСЬКУ АМБУЛАТОРІЮ ОБЛАДНАЛИ ЛІЖКАМИ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗРАЗКА

210920 2Ще одна добра справа, спрямована на підтримку охорони здоров’я людей. Невідкладну медичну допомогу жителі села будуть отримувати у куди більш комфортних умовах.

Пацієнти цієї амбулаторії можуть отримати консультацію медичного фахівця, рецепт на ліки, тут є все необхідне, щоб виміряти тиск та зробити кардіограму, поставити крапельниці, зробити щеплення та уколи. Є у Дружбівській амбулаторії також два ліжка денного стаціонару.

Читать далее