• Home

19 жовтня 2020

ВДРУГЕ НАРОДЖЕНА

191020 2Загалом друге народження – швидше літературний прийом, журналістський хід. Нема потреби пояснювати, що кожна істота, як і людина, народжуються і зникають назавжди лише один раз. І все ж…Недарма нині вчені та ескулапи чітко розрізняють клінічну і біологічну смерть. Адже мозок продовжує функціонувати певний час навіть після зупинки серця і життєдіяльності більшості внутрішніх органів. Тому залишаю заголовок цієї історії у такому вигляді. Тим більше, що фраза ця прозвучить з вуст однієї згаданих в розповіді осіб.

…Того розхмареного вересневого дня чи не в кожного з учасників службової поїздки до обласного центру все складалося якось не так. Одній довелося повертатися від самих воріт за зонтиком: прикмета не з гарних. Іншу, закрутившись у ранковій круговерті, не встигла благословити, перехрестивши, мати. Водій взагалі дізнався про необхідність їхати пізно вечором, мав їхати інший. Про ці, нібито дріб’язкові, обставини згадували пізніше, як про грізні знаки, попередження небес. Бо ж так вже влаштовані всі ми, люди: знали би де впадемо, соломки підстелили б…

Читать далее

ПРОЦВІТАТИМЕ СЕЛО, ДЕ ТУРБУЮТЬСЯ ПРО ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО

191020 1Справедливо, що підростаюче покоління називають нашим майбутнім. Адже мине короткий час, і тим, хто зараз дивиться на світ дитячими очима, належить розвивати і вдосконалювати українські міста і села. Те найдорожче, що ми називаємо своєю Батьківщиною.

Дорослим цілком під силу допомогти реалізуватися найважливішим мріям наймолодших. Йдеться як умови їх навчання, виховання, так і про організацію якісного дозвілля. Навіть найвіддаленіша сільська територія має шанс розвиватися успішно, якщо тільки громада вміє чітко окреслювати мету, бути одною злагодженою командою. І, як у спорті, працювати на спільний результат: наполегливо і до сьомого поту на чолі.

Читать далее