• Home

23 жовтня 2020

ДВА ТИЖНІ РЕМОНТУ, І МАЙДАНЧИК - НАЧЕ НОВИЙ!

231020 2Радивилівською міською радою завершено капітальну реконструкцію одного з ігрових майданчиків, що на площі Незалежності. Найкращим підтвердженням успішності реалізованого проєкту стали радісні дитячі усмішки та задоволені відгуки батьків!

На відновлення ігрового комплексу за кошти з місцевого бюджету було придбано всі необхідні розхідні матеріали: дошки, фурнітуру, фарбу. Лагодити ж понищені вандалами елементи ігрового майданчика взялися спеціалісти міської ради та працівники бригади з благоустрою. Знадобилося кілька тижнів кропіткої роботи, перш ніж територія майданчика заграла новими барвами. Замість поламаних тут оперативно встановили надійні дерев’яні підпори. Усе, що було по-варварськи понищено, розтрощено, замінили, укріпили та обновили. Яскравий та красивий, майданчик дуже швидко наповнився дитячими голосами. Міські малята, граючись, будуть залюбки проводити тут час.

Читать далее

ЮНІ НАЩАДКИ КОЗАКІВ

231020 1Першокласникам Підзамчівського ліцею провели екскурс у козацьку минувшину

Українське козацтво є не тільки символом національної гідності: про козацькі звитяги в особливій інтонації переповідає навіть європейська історія. Козаки дивували та захоплювали, берегли рідну культуру та звичаї, надихали митців на створення шедеврів. Козаки не просто були безстрашними воїнами: поряд з їх силою, мужністю, розумом, хитрістю повсякчас зустрічається і елемент загадковості.

Читать далее