• Home

16 листопада 2020

ЗІ СВЯТОМ ВАС, ТВОРЧІ І ТАЛАНОВИТІ!

161120 4Люди пісні, люди танцю, люди поетичного слова, - всі ті, хто наповнюють наше життя яскравими емоціями, 9 листопада приймали заслужені слова поваги з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Високий творчий рівень художніх керівників, хореографічних та вокальних колективів, а також діяльність аматорів народної творчості, які прикрашають сцени закладів культури об’єднаної територіальної громади своїм талантом, дарують гарний настрій та налаштовують громадськість на життєвий оптимізм, відзначив у своєму вітанні Радивилівський міський голова Микола Карапетян. На святкових урочистостях також були присутні його заступник із гуманітарних питань Олександр Пастух, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради Ірина Ковалевська.

Читать далее

ЯК УНИКНУТИ ЛИХА?

161120 3Інформаційно-роз’яснювальна робота на тему пожежної безпеки допомагає громадянам бути обізнаним у найбільш небезпечних моментах, коли кожна хвилина має значення як для збереження майнових цінностей, так і для порятунку життя. На таку тему рятувальники 7-ї державної пожежно-рятувальної частини м.Радивилів спілкувалися з жителями сіл Сестрятин, Безодня під час профілактичного рейду.

Читать далее

ВИВЧАЙМО, ПЛЕКАЙМО РІДНУ МОВУ!

161120 2Рідна мова – духовний скарб народу, його доля, і вона залежить від того, як ревно ми плекатимемо її. Наш народ створював мову віками, боровся й бореться за її існування й процвітання. І ми повинні не тільки зберегти здобуте, а й примножувати її багатства для прийдешніх поколінь.

«Мова - душа народу», під такою Підзамчівського ліцею було проведено виховні години та конкурси: «У країні рідної мови» (Владика Г. Я.), «Мова наша рідна, мова соловїна» (Довжик Р. М.), «Шануй мову калинову» (Петлюк Л. М.), «Влучне слово» (Мельничук Т. М.) . Під час проведення заходів вчителі формували в учнів розуміння того, що українська мова - наш скарб, наша історія, без чого не може існувати ні народ, ні Україна як держава.

Читать далее

ПЕРЕМОГЛИ НА ФЕСТИВАЛІ В ЯРЕМЧІ!

161120 1Радивилівський дитячий зразковий ансамбль танцю «Калейдоскоп» - колектив того високого виконавського рівня, який своєю майстерністю створює новий формат в танцювальному мистецтві. І на якому б концертному майданчику йому не довелось виступати, звідусіль повертаються калейдоскопівці тільки переможцями, або почесними лауреатами нагород «Гран-прі».

Так сталося і цього разу: на минулих вихідних під

Читать далее