• Home

23 листопада 2020

НА МІСЬКОМУ КЛАДОВИЩІ ЗАВЕРШУЮТЬ ЗАМІНУ ОГОРОЖІ

231120 3Зі сторони вул.Шкільної територія цвинтаря буде відмежована новими бетонними плитами.

Підготовчі роботи тут розпочали кілька тижнів тому. Працівниками бригади з благоустрою Радивилівської міської ради було проведено розчищення лінії огорожі від дикорослих кущів, тоді ж провели і демонтаж старої металевої сітки та пошкоджених  бетонних опор.

Читать далее

В РАДИВИЛОВІ ПОБУВАЛА ПЕРША ЗАСТУПНИЦЯ МІНІСТРА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Чиновниця відвідала міську лікарню. Крім Радивилова, ще оглянула медзаклад в Дубні.

Із робочою поїздкою на Рівненщині днями перебувала перша 231120 2. Зокрема, вона відвідала Гощанську та Радивилівську центральну міську лікарні, центри первинної медико-санітарної допомоги у Гощі та Дубно, побувала у місцевих амбулаторіях.

«Під час спілкування із персоналом зрозуміла – усі причетні до боротьби з COVID-19 націлені на те, щоби якнайскоріше справитися із пандемією та зробити все, аби медична допомога і надалі надавалася безперебійно», - зазначила Ірина Садов’як.

Читать далее

БАТЬКАМ – ШАНС НА ВИПРАВЛЕННЯ, ДІТЕЙ - ПІД НАГЛЯД ПАТРОНАТНИХ ВИХОВАТЕЛІВ

231120 1В лютому цього року в Радивилівській ОТГ розпочала свою роботу патронатна сім’я - на сьогоднішній день єдина на території всієї Рівненщини. Це родина, яка пройшла спеціальний курс підготовки, щоб здійснювати тимчасовий догляд над дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах через неналежну поведінку батьків. Такі сім’ї, відповідно до державної стратегії, стануть альтернативою інтернатним закладам, діти потраплять в комфортні та безпечні домашні умови, де про них турбуватимуться, забезпечать догляд і реабілітацію доки біологічні батьки беруться за розум.

Читать далее