• Home

листопада 2020

30 листопада 2020

НЕ ВПУСКАТИ НЕЗНАЙОМЦІВ ДО ОСЕЛІ!

301120 2Закликають поліцейські найстарших жителів: днями від протиправних дій зловмисниць знову потерпіли дві пенсіонерки.

Нові випадки шахрайства зафіксовано у Рівненському районі. Відволікшись спілкуванням із невідомими, потерпілі позбулися понад 20 тисяч гривень.

Читать далее

ВІЛЬНІ ТВОРЯТЬ МАЙБУТНЄ

301120 1Щороку, 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи – день, в якийрозпочались події, які назавжди змінили Україну. З метою утвердження в свідомості дітей ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні, а також гідного вшанування мужності учасників цих подій, які відстоювали права людини, європейського майбутнього України, у Підзамчівському ліцеї було проведено ряд тематичних заходів. Зокрема, вчителі початкових класів провели патріотичні ранки «Пам’ятний день», «Україна – територія гідності і свободи».

Читать далее

28 листопада 2020

В ПАМ'ЯТЬ ПРО МІЛЬЙОНИ ЛЮДСЬКИХ ЖЕРТВ ШТУЧНОГО ГОЛОДОМОРУ

281120 2Сьогодні тяжкий і скорботний день в Україні: ми згадуємо велику національну трагедію, що об'єднує нас спільним сумом і болем - навмисно організований голод у 1932-1933-му....

У молитві та почуттях скорботи радивилівці віддали данину світлій пам'яті тих, хто 88 років тому залишав земне життя у пекельних муках, вмираючи з єдиним благанням на устах - їсти...

Читать далее

«ЗОСЕРЕДИТИСЬ НА ПРАЦІ ДЛЯ СВОЇХ ГРОМАД»

281129 1Навколо фігури народного депутата ВРУ попереднього скликання О.В.Дехтярчука у ході недавніх виборів точилося чимало зацікавлених розмов. Балакали, наприклад, що він, нібито, мітить у крісло голови Рівненської облради. Інші ж казали – хоче стати головою Дубенської районної ради. Минулого тижня випала нагода відверто поспілкуватися з ним під час візиту у нашу об’єднану громаду. В ході розмови були зачеплені ряд важливих для регіону та держави тем.

Читать далее

27 листопада 2020

ДЛЯ ЛЮБИТЕЛІВ ШВИДКОСТІ, ДРАЙВУ, АДРЕНАЛІНУ!

271120 1(новина ще не вкрадена В.Ящуком!!!)

Реалізовано ще один із амбітних спортивних проєктів року: Радивилів відтепер має сучасний скейт-парк!

Сьогодні в парку відпочинку ім.Шевченка відбулося святкове відкриття нового скейт-парку, де любителі екстремальних видів спорту зможуть плідно проводити дозвілля, займатися улюбленим хобі і фізично розвиватися.

Читать далее

25 листопада 2020

COVID-19: ЗА МИНУЛУ ДОБУ НА РІВНЕНЩИНІ 399 ХВОРИХ, 374 ОДУЖАЛИХ ТА ДВІ СМЕРТІ

251120 1Цілодобовий оперативний штаб протидії коронавірусу при Рівненській ОДА інформує!

За минулу добу на Рівненщині зареєстровано 399 хворих з COVID-19, з них у:

  • м. Рівне – 136;
  • м. Березне - 1;
  • м. Корець – 13;
  • Володимирецькому районі – 41 (смт Володимирець - 7, смт Рафалівка - 6, с. Чаква – 4, с. Каноничі - 3, с. Дубівка - 2, с. Заболоття – 2, с. Антонівка – 2, с. Кідри - 2, с. Іванчі - 2, с. Полиці – 2, с. Городець, с. Новаки, с. Липно, с. Сварині, с. Сошники, с. Біле, с. Красносілля, с. Зелене, с. Нетреба); Читать далее

24 листопада 2020

ВОНИ ЗАГИНУЛИ ЗА ГІДНІСТЬ ТА СВОБОДУ НОВІТНЬОЇ УКРАЇНИ

241120 1В суботу, у день Архангела Михаїла, радивилівська громада разом із всією країною вшановувала світлу пам'ять Героїв Небесної Сотні.

Безкомпромісна боротьба. Справжній патріотизм. Готовність до самопожертви в ім’я демократичних цінностей, - всі ці визначення уособлено у воістину громадянському подвигові земляків, які на зламі 2013-2014 років вийшли на Майдан, щоб відстояти національні інтереси і європейський вибір України. Народний протест, що розвинувся в національну революцію, тоді став важким випробування для всієї країни. Трагічні події на Майдані коштували життя багатьом громадянам, а згодом й зовсім змінили відлік людських жертв із сотні – на тисячі. Адже на східних кордонах розпочалась збройна агресія Росії проти України, яка донині продовжує свої криваві жнива.

Читать далее

23 листопада 2020

НА МІСЬКОМУ КЛАДОВИЩІ ЗАВЕРШУЮТЬ ЗАМІНУ ОГОРОЖІ

231120 3Зі сторони вул.Шкільної територія цвинтаря буде відмежована новими бетонними плитами.

Підготовчі роботи тут розпочали кілька тижнів тому. Працівниками бригади з благоустрою Радивилівської міської ради було проведено розчищення лінії огорожі від дикорослих кущів, тоді ж провели і демонтаж старої металевої сітки та пошкоджених  бетонних опор.

Читать далее

В РАДИВИЛОВІ ПОБУВАЛА ПЕРША ЗАСТУПНИЦЯ МІНІСТРА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Чиновниця відвідала міську лікарню. Крім Радивилова, ще оглянула медзаклад в Дубні.

Із робочою поїздкою на Рівненщині днями перебувала перша 231120 2. Зокрема, вона відвідала Гощанську та Радивилівську центральну міську лікарні, центри первинної медико-санітарної допомоги у Гощі та Дубно, побувала у місцевих амбулаторіях.

«Під час спілкування із персоналом зрозуміла – усі причетні до боротьби з COVID-19 націлені на те, щоби якнайскоріше справитися із пандемією та зробити все, аби медична допомога і надалі надавалася безперебійно», - зазначила Ірина Садов’як.

Читать далее

БАТЬКАМ – ШАНС НА ВИПРАВЛЕННЯ, ДІТЕЙ - ПІД НАГЛЯД ПАТРОНАТНИХ ВИХОВАТЕЛІВ

231120 1В лютому цього року в Радивилівській ОТГ розпочала свою роботу патронатна сім’я - на сьогоднішній день єдина на території всієї Рівненщини. Це родина, яка пройшла спеціальний курс підготовки, щоб здійснювати тимчасовий догляд над дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах через неналежну поведінку батьків. Такі сім’ї, відповідно до державної стратегії, стануть альтернативою інтернатним закладам, діти потраплять в комфортні та безпечні домашні умови, де про них турбуватимуться, забезпечать догляд і реабілітацію доки біологічні батьки беруться за розум.

Читать далее