• Home

04 грудня 2020

ДІТЯМ ПОКАЗАЛИ СІМ КОЛЬОРІВ ЩАСТЯ

041220 4Кожна людина має право на щастя. Але чи кожна може бути щасливою? Іноді люди мають багато усього, але не почувають себе щасливими. Що ж треба для щастя?

Саме з такою метою серед третьокласників Підзамчівського ліцею проходив виховний захід «Сім кольорів щастя». Учні мандрували країною, в якій панують Доброта, Турбота, Співчуття, Вдячність, Радість, Любов… Це країна ЩАСТЯ. Кожен спробував з’ясувати, що таке щастя і що потрібно для того, щоб бути щасливим. Діти дізналися, що є сім кольорів щастя, як у веселки, і розповіли, що саме означає кожен колір, утворюючи квітку щастя.

Читать далее

УСІЄЮ ГРОМАДОЮ – НА ПОРЯТУНОК ДИТИНИ

041220 3На милість Божу та вияв людської небайдужості сподівалася волонтерська команда молодіжної ради «Ідея», організовуючи першу благодійну акцію по збору коштів 6-річній радивилівчанці Єлизаветі Адамчук. У дівчинки діагностовано важку генетичну недугу, яка спричиняє ураження головного мозку та інших органів. Без належного лікування призводить до згасання всіх функцій організму і непоправних наслідків. Але, оскільки хворобу виявлено ще на ранній стадії, заповітний шанс на порятунок у нашої землячки є.

Читать далее

БІЛЯ ОПАРИПСІВ «ХЮНДАЙ» ВРІЗАВСЯ В «АУДІ»

041220 2На трасі «Київ-Чоп» поблизу села Опарипси сталася ДТП, у якій зіткнулися автомобілі «Hyundai Santa Fe та Audi A6».

На місце приїхало відділення рятувальників Радивилівської пожежно-рятувальної частини.

Читать далее

ВЗЯТО ОРІЄНТИР НА ПЛІДНУ ТА ЕФЕКТИВНУ СПІВПРАЦЮ

041220 1У середу, 2 грудня, відбулася перша, установча сесія Радивилівської міської ради восьмого скликання. Микола Аракелович Карапетян, за якого на місцевих виборах 25 жовтня віддали свої голоси більш як 68 відсотків виборців, склав присягу міського голови та пообіцяв і надалі добросовісно працювати, щоб уся громада могла впевнено дивитися в майбутнє. При цьому висловив побажання депутатам цієї каденції бути однодумцями, виявляти конструктив та порозуміння у кожному питанні, де йдеться про інтереси жителів об’єднаної територіальної громади, її імідж та розвиток.

Читать далее