• Home

08 грудня 2020

ЗА БЛАГОДІЙНІСТЬ ВРУЧЕНО ПОДЯКИ ТА ОРДЕНИ

081220 4

Почесну місію нагородження у День місцевого самоврядування здійснив голова правління громадської організації "Культурно-спортивне об'єднання інвалідів" м.Житомира Олександр Іськов.

Громадська організація "Культурно-спортивне об'єднання інвалідів" ініціює проведення багатьох мистецько-соціальних благодійних заходів по всіх українських містах. Найвідоміші з них проходять вже не один рік. Зокрема, фестиваль-конкурс естрадної української пісні "Мамина весна", присвячений захисникам Вітчизни та їхнім матерям, міжнародний пісенний фестиваль для дітей та молоді з особливими потребами "Я вірю", міжнародний турнір з настільного тенісу серед дітей та молоді з інвалідністю, присвячений пам'яті Героя України В'ячеслава Чорновола. За час діяльності громадської організації таких суспільно-масових проєктів реалізовано більше сотні.

Читать далее

ЗАФІКСОВАНО 374 НОВИХ ВИПАДКИ COVID-19 ТА 8 СМЕРТЕЙ

081220 3Цілодобовий оперативний штаб протидії коронавірусу при Рівненській ОДА інформує!

За минулу добу на Рівненщині зареєстровано 374 випадків COVID-19, з них у:

  • м. Рівне – 215;
  • м. Вараш – 22;
  • м. Костопіль – 1;
  • м. Радивилів – 1; Читать далее

ОБЛАДНАННЯ ХАРЧОБЛОКІВ ОНОВИЛИ В ОБОХ МІСЬКИХ ЛІЦЕЯХ

081220 2Щоб гарячі обіди учням готувались в якісних технічних умовах.

Повноцінне здорове харчування дітей у шкільних їдальнях здійснюється за умов використання якісного і сертифікованого обладнання. Відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради здійснено закупівлю електричних плит (чотири- та шестикамфорних), містких холодильних та морозильних шаф, електричних м’ясорубок та електричних витяжок з комплектуючими на суму майже 300 000 гривень.

Спеціалізоване обладнання уже випробовують в роботі кухарі обох міських ліцеїв.

Читать далее

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

081220 1Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». ЇЇ мета - привернути увагу громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків. 25-27 листопада практичним психологом ВіроюХмель була проведена бесіда з учнями 11-х класів на тему «Життя без насильства».

Читать далее