• Home

15 грудня 2020

ВІДРОДЖУЙ ТРАДИЦІЇ – ОДЯГАЙ ХУСТИНУ!

151220 5Свій особливий день в календарному році має і хустина. Така ж квітуча і чудова, як душа українки. З давніх-давен хустина нерозривно була пов’язана із жіночою долею - її носили при повсякденній роботі і покривали голову, щойно наречена знімала вельон і переходила у статус заміжньої молодиці. В сучасний день хустка теж зав’язана міцним вузликом: бо вважається практичним аксесуаром одягу, темою  фестивалів і навіть приводом організувати загальнонаціональний флешмоб!

Читать далее

В РАДИВИЛОВІ СТАРТУВАВ ВІДКРИТИЙ КОНКУРС МОЛОДИХ ВИКОНАВЦІВ

151220 4інструментальної музики імені Германа Жуковського

 

У зв'язку з карантинними вимогами, прослуховування учасників проходять у онлайн-форматі. Майстерність гри на різних музичних інструментах продемонструють представники мистецьких закладів з 24 областей України.

Найбільшу кількість учасників представлено у номінації "Фортепіано", другою за чисельністю є номінація " Народні інструменти". Однакову кількість заявок подали талановиті молоді виконавці для участі у номінаціях " Струнно-смичкові інструменти " та "Духові і ударні інструменти" .

Читать далее

НА СВЯТО КАТЕРИНИ ВІДЗНАЧИЛИ НАЙСПІВУЧІШИХ ЖИТЕЛЬОК ГРОМАДИ

151220 3Дзвінкі потоки української народної пісні завжди беруть початок з малих творчих джерел. А такі є у кожнім місті та селі, де люблять і вміють співати.  Різнобічно розвинена художня самодіяльність у  Радивилівській територіальній громаді дає підстави стверджувати: у тутешній великій творчій родині маємо таку кількість талановитих та обдарованих людей, що пісенне багатство займає чільне місце у мистецькій палітрі сценічної діяльності. Вокальна творчість вабить на сцену як наймолодших, так і найстарших представників громади.

Читать далее

ПО-ДІЛОВОМУ І ОПЕРАТИВНО

151220 2проведено у вівторок, 8 грудня, позачергову другу сесію міської ради восьмого скликання

Варто відразу відзначити, що депутати нинішнього скликання вже з перших днів виявили бажання плідно працювати на розвиток територіальної громади. Свідченням цьому – їх стовідсоткова участь у роботі комісій та засіданні сесії. Виходячи з кількості розглянутих на ній питань, можна констатувати: народні обранці виявили справжню діловитість, максимально оперативно використавши час засідання для позитивного вирішення більшості внесених у порядок денний питань. А їх лише на перше засідання сесії було винесено більше двох десятків.

Читать далее

РАДИВИЛІВСЬКИЙ ІНКЛЮЗИВНИЙ ЦЕНТР ПОПОВНИВСЯ СУЧАСНИМ РЕАБІЛІТАЦІЙНИМ ОБЛАДНАННЯМ: ДЛЯ ДІТЕЙ З ПОРУШЕННЯМ ФУНКЦІЙ ОПОРНО-РУХОВОГО АПАРАТУ

151220 1Тренажери, ортопедичні пристрої, реабілітаційні бруси – технічний асортимент залу лікувальної фізкультури центру вдалось суттєво розширити завдяки успішно реалізованому міською радою проєкту у щорічному обласного конкурсі проєктів розвитку територіальних громад. Його учасниками, разом із Радивилівською, стали сусідні Крупецька й Козинська ОТГ . Раніше, з метою поліпшення умов дітям з особливими освітніми потребами у сфері дошкільної та загальної середньої освіти, між цими трьома громадами району було укладено договір міжмуніципального співробітництва.

Читать далее