• Home

21 грудня 2020

ПІД РЕАЛЬНОЮ ЗАГРОЗОЮ: НАДАННЯ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ МІСТЯНАМ!

211220 5Радивилівське КП «Комунальник» звертається до жителів міста – абонентів підприємства, а також власників приватного бізнесу та організацій, які на сьогоднішній день увійшли у список боржників і не виплатили підприємству за отримані послуги: вам слід в найкоротші терміни провести оплату відповідно до звірених рахунків на лічильниках!

Надання послуг з водопостачання та водовідведення, обслуговування житлового фонду, вивезення та захоронення твердих побутових відходів - під загрозою.

Борги населення досягли критичного рівня, загальна заборгованість за надані послуги становить 1,2 млн.грн. У тому числі: за водопостачання та водовідведення - 615 тис.грн.; обслуговування житлового фонду – 305 тис.грн.; за вивезення та захоронення ТПВ – 280 тис.грн.

Найбільшими боржниками за обслуговування житлового фонду є жителі будинків:вул.О.Невського,10 – 40 126,00 грн.;

Читать далее

МІСЬКІ ВУЛИЦІ Й ДОРОГИ ОБРОБЛЯЮТЬ ПРОТИОЖЕЛЕДНИМИ ЗАСОБАМИ

211220 4У зв'язку із погіршенням погодних умов, Радивилівської міською радою реалізовуються заходи, спрямовані на належне  утримання доріг та вулиць в зимовий період. Для того, щоб забезпечити вільний рух транспорту місцевими автошляхами, а всім громадянам - безпечне пересування тротуарами, радивилівські  комунальні служби розпочали роботу з обробки вулиць протиожеледними  матеріалами. Відтак, працівниками з благоустрою міської ради здійснено посипання піщано- соляною сумішшю найбільш жвавих місцевих напрямків, починаючи від залізничного вокзалу - до міської автостанції. Особливу увагу приділили всім пішохідним зонам  центральної частини міста, площі Незалежності, міському парку, кладовищу, під'їздам до освітніх та дитячих закладів.

Читать далее

ОБ’ЄДНУЮЧИ ЗУСИЛЛЯ ЗАРАДИ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ

2112203Служба у справах дітей Радивилівської міської ради долучилася до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

В мережі facebook.com службою було опубліковано ряд тематичних статей профілактичного характеру: «Про Міжнародну кампанію «16 днів проти насильства», «Сімейне насилля: покарання, яке є, і яке буде?», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Як довести факт психологічного та економічного насильства?», «Яку інформацію можна отримати, зателефонувавши на «гарячу» лінію?», «Правила безпеки у випадку фізичного насильства», «Булінг та кібербулінг у підлітковому середовищі». Крім того, проведено рейд-обстеження житлово-побутових умов проживання 8-ми сімей Радивилівської територіальної громади, які опинилися у складних життєвих обставинах , і де виховується 24 дитини.

Читать далее

Я ДИТИНА І МАЮ ПРАВО

211220 2З 7 по 11 грудня 2020 року Підзамчівський ліцей приєднався до Всеукраїнського тижня права. Педагогічним колективом ліцею була активізована діяльність з метою посилення інформаційно-просвітницької роботи, яка направлена, в першу чергу, на ріст знань щодо даної тематики. Впродовж тижня класними керівниками було проведено ряд заходів, а саме: правознавчо-інтелектуальна гра, година правознавства, інформаційна хвилинка, ділова гра, заняття з елементами тренінгу та інше.

Читать далее

ЯК ВОНО ТАМ, У СУСІДНІЙ ПОЛЬЩІ?

211220 1Чому українці дедалі більше прихиляються до найближчого західного сусіда

Чимало читачів пам’ятають матеріали в обласній газеті «Вільне слово» за підписом Лідія Польова. Наша колега працювала у цьому виданні до виходу на заслужений відпочинок. Через певний час Лідія Андріївна вирішила поїхати на заробітки до Польщі. Не варт гріха таїти, пенсії великої у редакції не заробити, та й зарплата навіть у санітарки в Польщі куди солідніша, ніж на посаді заступника редактора обласної газети в Україні. Проте професіонал газетної справи і зараз ним залишається. Тож ми вирішили поцікавитися при допомозі листування через соцмережі, як їй живеться і працюється. Зокрема, як нині у сусідній країні борються з підступним вірусом.

Читать далее