• Home

23 грудня 2020

КРАСУНЯ-ЯЛИНКА ЗАСВІТИЛАСЬ НОВОРІЧНИМИ ВОГНЯМИ: НА ЦЕНТРАЛЬНІЙ ПЛОЩІ В РАДИВИЛОВІ

231220 2ЯСКРАВА ПОДІЯ СТАЛА ЧУДОВИМ СПІЛЬНИМ ПОДАРУНКОМ УСІМ МІСТЯНАМ ВІД СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Цей день завжди налаштовує на особливу душевну інтонацію, дарує надію на диво, віру у краще. Не випадково у день Чудотворця Миколая наше місто вже кілька років поспіль дотримується красивої традиції - збирає радивилівців та гостей міста на урочистості з нагоди відкриття головної новорічної ялинки. От і цієї суботи, 19 грудня, біля зеленої красуні було багатолюдно та метушливо - зійшлися молодь, діти та дорослі, аби разом взяти участь у чудовому святі, зробити пам'ятні сімейні фото біля видовищних новорічних інсталяцій, що їх виготовили освітянські колективи нашої громади.

Читать далее

НА МІСЬКІЙ ПЛОЩІ «ОСЕЛИЛИСЯ» КАЗКОВІ СНІГОВИКИ ТА ОЛЕНІ САНТИ

231220 1Біля головної ялинки в Радивилові облаштували чимале казкове містечко. Новорічне свято наближається, і чудові стилізовані інсталяції привносять у будні містян відповідний настрій. А також приваблюють для сімейних фотосесій.

Серед безсніжної зими містом наче пронеслася довгоочікувана хуртовина. Щоправда - із креативу та творчості! Щоб радивилівці, а також всі, чиї новорічні маршрути пролягатимуть через наше місто, могли сповна насолодитися феєрією новорічних свят, мистецький майстер-клас продемонстрували педагогічні колективи нашої територіальної громади.

Читать далее