• Home

28 грудня 2020

З РАЦІОНАЛЬНИМ ПІДХОДОМ ДО ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ

281220 2Як містобудівна документація здатна впливати на загальний вектор розвитку територіальної громади - такій темі був присвячений передноворічний виїзний семінар Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України, який проходив у залі засідань Радивилівської міської ради.

У середу, 23 грудня, представники міст, сіл і селищ Рівненщини скористалися можливістю отримати компетентні роз’яснення щодо розробки містобудівної документації в реаліях впровадження реформи децентралізації. Спікерами відкритого семінару виступили спеціалісти Київського науково-дослідного і проектного інституту містобудування та його керівник - Микола Сюра.

Читать далее

ЧЕРЕЗ ЛОКДАУН ЗАКРИЮТЬ НА КАРАНТИН І ДИТСАДКИ

281220 1Відбулось перше засідання новообраного складу виконавчого комітету Радивилівської міської ради

У четвер, 24 грудня, під керівництвом міського голови Миколи Карапетяна, виконавчим комітетом було розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Так, зокрема, члени виконкому заслухали інформацію заступника міського голови  Ірини Довбиш про виконання бюджету Радивилівської міської ради за 2020-й рік. Про підсумки роботи відділу реєстрації міської ради в 2020-му році доповіла начальник відділу Тамара Бойко.

Читать далее