• Home

30 грудня 2020

ВПІЗНАЄМО? ВІТАЄМОСЬ? ВИСТОЇМО! ПЕРЕЖИВЕМО!

301220 6Рік, що минає, я б, не орієнтуючись на китайсько-чужинські календарі, назвав Роком маски. Адже саме вона, маска, стала головним атрибутом і знаком нашого непростого сьогодення. Карантин, як чи не єдиний ефективний засіб боротьби зі смертельною пандемією, розтягся на місяці, і плавно перетікає у рік наступаючий. Щоправда, з’явилося, хоч слабеньке, але «світло в кінці тунелю». Хай не всі, але більшість, сподіваюся, таки діждуться отих чудодійних щеплень, які поставлять рішучу крапку на Ковіді.

Читать далее

У РАДИВИЛІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №1- ВИСТАВКА РІЗДВЯНИХ ДІДУХІВ

301220 5Учні популяризують давні українські звичаї.

Здобувачі освіти та педагоги Радивилівського ліцею №1 відроджують та популяризують давні українські традиції, зокрема ті, що стосуються Різдва. Цьогоріч у закладі функціонує виставка дідухів – давньої української різдвяної прикраси, що символізує урожай, добробут, багатство, і є оберегом роду.

Читать далее

В СЕСТРЯТИНІ ЛАТАЛИ ЯМИ НА ДОРОЗІ

301220 4В передноворічний тиждень

«Домовилися про доставку щебеневої суміші. За це старостинство висловлює щиру вдячність компанії ТОВ «Хім-парк», яка надала на ліквідацію ям та вибоїн на дорозі по вулиці Простій в Сестрятині 40 тонн суміші.

Читать далее

ХАЙ РІК ЩАСЛИВИМ БУДЕ!

301220 3Епідемічна зима-2020 внесла суттєві корективи у звичний нам розпорядок життя. Але на святковий настрій, все ж, не поскупилася. Без багатолюдних залів, але в особливій передноворічній атмосфері радості, позитиву, добра, в ці дні біля прикрашених ялинок веселилися діти. В усіх дошкільних закладах Радивилівської територіальної громади відбулися костюмовані новорічні вогники.

Читать далее

ЗЕМЕЛЬНІ ТОРГИ У ФОРМІ АУКЦІОНУ

301220 2В підсумку, було продано право оренди на три земельні ділянки, терміном на 14 років.

28 грудня, у залі засідань Радивилівської міської ради відбулися торги з продажу права оренди на три земельні ділянки.

Організатором земельних торгів виступила Радивилівська міська рада, а виконавцем - Рівненське приватне підприємство-фірма «Експерт-Рівне». Ліцитатор аукціону – представник ППФ «Рівне-Експерт» Сергій Букацький, - ознайомив присутніх з правилами проведення торгів.

Читать далее

ВІТАЄМО! ГОРДИМОСЯ!

301220 1«Золото» і премію «Гран-прі» здобув зразковий дитячий ансамбль танцю "Калейдоскоп" Радивилівського міського Будинку культури в Міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв.

Творчий огляд дитячих колективів проходив минулих вихідних у м.Львів під егідою громадської організації «Проскурів Фест», продюсерського центру «Oma musik star», творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України».

Читать далее