• Home

грудня 2020

31 грудня 2020

НЕМА СНІГУ? Є МУЗИКА!

311220 3Затрималися десь у синоптичних прогнозах сніги, морози й зимові завірюхи. І до всіх цих погодних «плюсів» у нашому місті плюс - ще одна класна ініціатива!.

Аби створити та підсилити містянам та гостям Радивилова новорічний настрій, Радивилівською міською радою реалізовано ще одну оригінальну ідею. На центральній площі вперше встановили стаціонарну вуличну акустичну систему. Вона функціонуватиме тут впродовж всього циклу новорічно-різдвяних свят. Монтажем звукових колонок сьогодні займалися працівники бригади з благоустрою, їм на допомогу була задіяна автовишка.

Читать далее

КОРОНАВІРУС НА РІВНЕНЩИНІ: СТАТИСТИКА НА РАНОК 31 ГРУДНЯ

311220 2Цілодобовий оперативний штаб протидії коронавірусу при Рівненській ОДА інформує!

За минулу добу на Рівненщині зареєстровано 318 хворих з COVID-19, з них у:

У ДУБНО ЗА НІЧ ЗГОРІЛИ ЧОТИРИ АВТОМОБІЛІ

311220 1Близько опівночі у Дубні сталася пожежа у гаражному приміщенні на вулиці Гребінки. Ще до приїзду рятувальників вогонь охопив більшу частину приміщення та перекинувся на автомобілі. Про це інформує ГУ ДСНС у Рівненській області.

Читать далее

30 грудня 2020

ВПІЗНАЄМО? ВІТАЄМОСЬ? ВИСТОЇМО! ПЕРЕЖИВЕМО!

301220 6Рік, що минає, я б, не орієнтуючись на китайсько-чужинські календарі, назвав Роком маски. Адже саме вона, маска, стала головним атрибутом і знаком нашого непростого сьогодення. Карантин, як чи не єдиний ефективний засіб боротьби зі смертельною пандемією, розтягся на місяці, і плавно перетікає у рік наступаючий. Щоправда, з’явилося, хоч слабеньке, але «світло в кінці тунелю». Хай не всі, але більшість, сподіваюся, таки діждуться отих чудодійних щеплень, які поставлять рішучу крапку на Ковіді.

Читать далее

У РАДИВИЛІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №1- ВИСТАВКА РІЗДВЯНИХ ДІДУХІВ

301220 5Учні популяризують давні українські звичаї.

Здобувачі освіти та педагоги Радивилівського ліцею №1 відроджують та популяризують давні українські традиції, зокрема ті, що стосуються Різдва. Цьогоріч у закладі функціонує виставка дідухів – давньої української різдвяної прикраси, що символізує урожай, добробут, багатство, і є оберегом роду.

Читать далее

В СЕСТРЯТИНІ ЛАТАЛИ ЯМИ НА ДОРОЗІ

301220 4В передноворічний тиждень

«Домовилися про доставку щебеневої суміші. За це старостинство висловлює щиру вдячність компанії ТОВ «Хім-парк», яка надала на ліквідацію ям та вибоїн на дорозі по вулиці Простій в Сестрятині 40 тонн суміші.

Читать далее

ХАЙ РІК ЩАСЛИВИМ БУДЕ!

301220 3Епідемічна зима-2020 внесла суттєві корективи у звичний нам розпорядок життя. Але на святковий настрій, все ж, не поскупилася. Без багатолюдних залів, але в особливій передноворічній атмосфері радості, позитиву, добра, в ці дні біля прикрашених ялинок веселилися діти. В усіх дошкільних закладах Радивилівської територіальної громади відбулися костюмовані новорічні вогники.

Читать далее

ЗЕМЕЛЬНІ ТОРГИ У ФОРМІ АУКЦІОНУ

301220 2В підсумку, було продано право оренди на три земельні ділянки, терміном на 14 років.

28 грудня, у залі засідань Радивилівської міської ради відбулися торги з продажу права оренди на три земельні ділянки.

Організатором земельних торгів виступила Радивилівська міська рада, а виконавцем - Рівненське приватне підприємство-фірма «Експерт-Рівне». Ліцитатор аукціону – представник ППФ «Рівне-Експерт» Сергій Букацький, - ознайомив присутніх з правилами проведення торгів.

Читать далее

ВІТАЄМО! ГОРДИМОСЯ!

301220 1«Золото» і премію «Гран-прі» здобув зразковий дитячий ансамбль танцю "Калейдоскоп" Радивилівського міського Будинку культури в Міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв.

Творчий огляд дитячих колективів проходив минулих вихідних у м.Львів під егідою громадської організації «Проскурів Фест», продюсерського центру «Oma musik star», творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України».

Читать далее

28 грудня 2020

З РАЦІОНАЛЬНИМ ПІДХОДОМ ДО ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ

281220 2Як містобудівна документація здатна впливати на загальний вектор розвитку територіальної громади - такій темі був присвячений передноворічний виїзний семінар Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України, який проходив у залі засідань Радивилівської міської ради.

У середу, 23 грудня, представники міст, сіл і селищ Рівненщини скористалися можливістю отримати компетентні роз’яснення щодо розробки містобудівної документації в реаліях впровадження реформи децентралізації. Спікерами відкритого семінару виступили спеціалісти Київського науково-дослідного і проектного інституту містобудування та його керівник - Микола Сюра.

Читать далее