• Home

16 січня 2021

«СМЕРТЬ КОМБАЙНЕРА» - З ПІДПІЛЬНИХ ЦЕХІВ

160121 2У 2020 році за матеріалами працівників оперативних підрозділів ГУ ДФС у Рівненській області в Єдиному реєстрі досудових розслідувань розпочато 56 кримінальних проваджень. З числа облікованих проваджень 12 припадає на кримінальні правопорушення за фактами ухилення від сплати податків.

Слідчими податкової міліції ГУ ДФС у Рівненській області у 2020 році до суду направлено 19 кримінальних проваджень з обвинувальними актами. Забезпечено відшкодування збитків завданих бюджету у кримінальних провадженнях, що направлені до суду, на суму 3,55 млн. грн. Для забезпечення відшкодування збитків у кримінальних провадженнях накладено арешт на майно в сумі 5,7 млн. грн.

Читать далее

ЯК ЖИТЕЛЯМ РІВНЕНЩИНИ ПЕРЕЙТИ ДО НОВОГО ПОСТАЧАЛЬНИКА ГАЗУ? ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ

160121 1В Україні наразі діють ринок електроенергії та ринок природного газу. Тому споживачі можуть самостійно обирати постачальників енергоносіїв.

Як жителям Рівненщини перейти до нового постачальника газу? 

1. Обрати нового постачальника газу. Перевірити, чи компанія має право на постачання газу можна на сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у галузі енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Для цього слід зайти за посиланням: https://www.nerc.gov.ua/?id=21970 , потім вибрати розділ «Ліцензійний реєстр НКРЕП» та натиснути на нього.

Читать далее