• Home

22 січня 2021

У ДЕНЬ, ЯКИЙ ОСВЯЧУЄ ЄДНІСТЬ ВСІЄЇ УКРАЇНИ

220121 422 січня цього року Україна відзначає 102-гу річницю з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Акт Злуки, закріплений в Універсалі Директорії Української Народної Республіки, унормував омріяні попередніми поколіннями ідеали української соборності, визначивши: «Збулися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України». День Соборності України став офіційним державним святом з 1999 року.

Як і по всіх українських містах, пам’ятну історичну дату в Радивилові цьогоріч відзначили з дотриманням умов посиленого карантину – без багатолюдних громадських зібрань, але з традиційним покладанням квітів до пам’ятника борцям за незалежність України.

Читать далее

РОЗ’ЯСНЮЮТЬ ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ НАСЕЛЕННЮ

220121 3Радивилівські рятувальники разом із представниками місцевої влади, працівниками соціального захисту, провели рейд по селах Немирівка, Батьків, Гаї-Лев’ятинські, Немирівського старостинського округу з метою профілактично-роз’яснювальної роботи та огляду стану пожежної безпеки приватних житлових будинків, стану утримання електромереж та пічного опалення.

Читать далее

ВИЇЖДЖАЮТЬ: НА РІВНЕНЩИНІ ЗМЕНШИЛАСЬ КІЛЬКІСТЬ НАСЕЛЕННЯ

220121 2На Рівненщині чисельність населення у 2020 році зменшилась. Це пов'язано із міграційними процесами. Зокрема, за період з січня по листопад на територію області прибуло 13250 людей, а вибуло - 14273 особи.

Зокрема, у містах обласного значення такі показники:

Читать далее

ВЩЕНТ ЗГОРІВ СІННИК

220121 120 січня на Радивилівщині у селі Гаї-Левятинські сталась пожежа у приватному господарстві.

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Рівненській області.

Читать далее