• Home

28 січня 2021

ВРЯТУВАЛИ ПОРАНЕНОГО ЛЕБЕДЯ

280121 2На добру справу згуртувалися члени молодіжної організації з Копанів. Спецоперація затягнулася на дві доби, але, найголовніше, завершилася щасливо. З людською допомогою білокрилий красень, який міг загинути через брак їжі та несприятливі погодні умови, тепер поживе у притулку в с.Суходоли. Там птах перебуватиме до літа. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив депутат Радивилівської міської ради, співорганізатор МО «За молоддю – майбутнє» Микола Пастух.

На вихідних жителі Піздамчівського старостинського округу помітили самотнього птаха в полі, що між селами Засів та Адамівка.

Читать далее

ЗМІНА КОНЦЕПЦІЇ – ШЛЯХ ДО НОВИХ ПЕРСПЕКТИВ

280121 1У Радивилівській громаді обговорювали нові можливості для розвитку закладів культури.

З робочою поїздкою місто цього тижня відвідала Любов Романюк, начальник управління культури і туризму Рівненської ОДА. У залі засідань Радивилівської міської ради за її участю відбувся актуальний діалог. Участь у зустрічі взяли Радивилівський міський голова Микола Карапетян, а також керівники місцевих закладів галузі культури – Радивилівського історичного музею, КЗ «Радивилівська дитяча школа мистецтв», центральної міської бібліотеки, КЗ «Радивилівський міський Будинок культури».

Читать далее