• Home

10 лютого 2021

МИ ЗВЕРНУЛИСЯ, НАМ ДОПОМОГЛИ

100221 7Простим вирішенням складних проблем є людська підтримка.

Радивилівська територіальна громада, починаючи із неділі, 7 лютого, опинилася в епіцентрі потужного снігопаду. Кожен старостинський округ був попереджений про посилення негоди, тож готувався до ліквідації снігових заметів. Однак, по кількості снігу цьогоріч зима, здається, зібралась побити усі рекорди попередніх років.

Завдячуючи оперативній і згуртованій роботі всіх служб міської ради, відповідальних за життєзабезпечення громади, а також допомозі небайдужих місцевих жителів та керівників сільгосппідприємств в цих надзвичайних погодних умовах громаді все ж вдалось забезпечити безперебійне функціонування як сільських, так і міських важливих об’єктів інфраструктури.

Читать далее

МІСЬКІ ДЕПУТАТИ ВИСТУПИЛИ ПРОТИ ЗРОСТАННЯ ТАРИФІВ НА ГАЗ ТА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ

100221 6Під час чергової, 4-ї сесії 8-го скликання, вони підтримали відповідне звернення до Президента, Верховної Ради та Кабміну. Щоб на найвищому державному рівні було вжито невідкладних заходів для недопущення зростання цін на електроенергію, природний газ та інших житлово-комунальних тарифів для населення. Пленарне засідання відбулось у вівторок, 26 січня.

У вступній частині сесійної роботи міський голова зауважив, що за останні тижні суттєво збільшилась кількість письмових звернень до міської ради, у яких жителі громади нарікають на цілковиту неспроможність оплатити платіжки за комунальні послуги при мізерних доходах.

Читать далее

ЯКЕ НА СМАК ВОЛОССЯ ПРОДАВЧИНІ?

-         100221 5Що за дурне питання? – подумки вигукнете ви, прочитавши цей заголовок. – Точнісінько таке ж, як і власне. Особливо, надибане в борщі чи котлеті. Бридке і мерзотне!..

Не стану сперечатися. Питання це у заголовок надумав винести відразу після візиту до нашої редакції однієї пані, котра відразу попрохала не згадувати ані її прізвища, ані торгівельного закладу, в якому її образили. Що поробиш, є у нас така категорія «борцунів за справедливість», яким ця сама боротьба найліпше вдається… чужими руками і чужими умами. Втім, така вже наша доля журналістська, що маємо уважно і терпляче вислуховувати всіх і кожного візитера до редакції.

Читать далее

КАРАТИМУТЬ ЗА НЕСАНКЦІОНОВАНИЙ ЗЛИВ НЕЧИСТОТ З ДОМАШНЬОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ

100221 4У Радивилівській міській раді відбулася оперативна робоча нарада за участю міського голови Миколи Карапетяна. Із керівниками відділів та структурних підрозділів міської ради, директорами комунальних підприємств було обговорено пріоритетні пункти роботи, а також розглянуто проблемні питання в розрізі діяльності кожної із галузей територіальної громади. Так, зокрема, міському голові було доведено до відома стан виконання дохідної частини місцевого бюджету, про роботу закладів освіти після завершення посилених карантинних обмежень та відновлення традиційного формату навчання. Начальник профільного відділу повідомила про те, що на контролі залишається ситуація стосовно стану здоров'я дітей: масових пропусків навчального процесу у зв’язку із сезонними захворюваннями у освітніх закладах не фіксується.

Читать далее

КОНКУРСНА ВІДЗНАКА ОБЛАСНОГО РІВНЯ – У РАДИВИЛІВЦІВ!

100221 3Талановиті виконавці відзначилися у цьогорічних різдвяних піснеспівах та нагороджені дипломом за ІІ місце.

Дитячий хор «Камертон» Комунального закладу «Радивилівська дитяча школа мистецтв» Радивилівської міської ради на обласному етноконкурсі колядок, щедрівок та різдвяних піснеспівів «Вифлеємська зірка» було відзначено дипломом за ІІ місце (середня вікова категорія).

У 2020-2021 навчальному році через загрозу спалаху захворювань на коронавірусну інфекцію  (COVID-19), у зв’язку з карантинними обмеженнями і забороною проведення масових заходів, конкурс відбувався дистанційно.

Читать далее

ВИЗНАНО: НАЙКРАЩІ КОЛЯДНИКИ ТАКИ В РАДИВИЛОВІ!

100221 2За підсумками як обласного, так і міжнародного фестивалів-конкурсів.

Лютий у територіальній громаді розпочався із щедрих творчих перемог: на мистецькій палітрі відзначилися і зовсім юні, і дорослі митці сцени.

Гордиться громада талановитими людьми, які творять її успішне сьогодення. Серед таких, хто вкладають часточку серця у справу, в якій розвиваються і якою живуть, - учасниці народного аматорського ансамблю сучасної пісні "Лелія"(керівник Ірина Чорнобай) Радивилівського міського Будинку культури.

Читать далее

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: МАЙНО І ПОВНОВАЖЕННЯ – У ГРОМАДИ

100221 1Передача власності, кадрового потенціалу і відповідних функцій відбувається для стабільного управління територіями

У Радивилівській територіальній громаді на Рівненщині нині 20 тисяч жителів. Коли одна з перших міських громад в Україні утворилася навколо колишнього райцентру Радивилів, а було це 2016-го, тут розпочалася передача майна зі спільної власності територіальних громад району до комунальної на той час ОТГ. Це було непросто, а подекуди й болісно, бо громада об’єднала пів району.

Першим завжди складніше

Голова цієї територіальної громади Микола Карапетян, який очолював спочатку місто, а тепер міську громаду вже 20 років, розпочав із прискіпливого аудиту.

Читать далее