• Home

18 лютого 2021

ВИРУЛЮВАТИ З ПРОБЛЕМНОЇ СИТУАЦІЇ ДОПОМАГАЮТЬ МІСЦЕВІ АГРОФОРМУВАННЯ

180221 3Поки фірма-підрядник поставила снігоочисну роботу на гальма

До пізньої ночі впродовж всього періоду ускладнених погодних умов дороги Дружбівського старостинства допомагали розчищати від снігових завалів снігоприбиральні машини місцевих аграріїв та приватних підприємств. Як виходили із форс-мажорної ситуації після того, як снігопад практично заблокував проїзди у віддалені села громади, розповів староста Дружбівського старостинського округу Леонід Юсюк. Той факт, що без допомоги місцевих підприємств із зимовою стихією ніяк не впоратися, став очевидним ще під час першого потужного циклону, який накрив регіон на початку лютого:

Читать далее

«КОЛИ ПОДАВАЛИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР, ОЧЕВИДНО, ДУМАЛИ, ЩО ЗИМИ НЕ БУДЕ…»

180221 2Так старости усіх шістьох старостинських округів Радивилівської територіальної громади охарактеризували незадовільну роботу дорожньої служби «Хімія-Парк», яка здобула кількамільйонне державне фінансування на обслуговування доріг обласного значення в межах громади у зимовий період. Діалог відбувся на оперативній щотижневій нараді в міського голови Миколи Карапетяна.

Перший же виклик негоди показав реальну «готовність» фірми-підрядника до експлуатаційного утримання доріг в зимових умовах. На ліквідацію наслідків стихії снігоприбиральна техніка від «Хімії-Парку» якщо і вийшла, то спрацювала вкрай погано.

Читать далее

ЗА ДОБУ – 167 ВИПАДКІВ COVID-19

180221 1За минулу добу на Рівненщині зареєстровано 167 випадків захворювання на COVID-19, з них у:

  • Рівненській ТГ – 68 (м. Рівне – 67, смт Квасилів);
  • Вараському район - 17 (м. Вараш – 10, смт Зарічне - 5, с. Дібрівськ, с. Великі Цепцевичі);
  • Дубенському районі –  37 (м. Дубно - 27, м. Радивилів - 2, смт Смига - 2, с. Гнильче, с. Крупець, с. Хотин, с. Верба, с. Пустоіванне, с. Бірки); Читать далее