• Home

22 лютого 2021

КОЛИ СНІГУ ПО КОЛІНА, А ФАНТАЗІЇ – ЧЕРЕЗ КРАЙ!

220221 3У Радивилівській територіальній громаді початок тижня приніс час для креативу. Учні освітніх закладів міста та населених пунктів усіх старостинських округів у понеділок, 22 лютого, долучились до творчої акції під назвою «Снігова феєрія», організованої відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради.

В після урочий час старшокласники обох міських ліцеїв, а також вихованці та викладачі гуртків міського Будинку школяра, «екіпіровані» сніговими лопатами та іншим підручним інструментарієм, зібрались в міському парку відпочинку, щоб перетворити його на вітрину з дивовижних снігових скульптур.

Читать далее

У ДЕНЬ ВАЛЕНТИНА В РАДИВИЛОВІ БУЛО 4 ВЕСІЛЛЯ

220221 2Саме стільки пар наречених в неділю, 14 лютого, поспішали по сніговій ковдрі, щоб стати на весільний рушник. Як і в попередні роки, на свято всіх закоханих працівники місцевого відділу ДРАЦС працювали в посиленому режимі.

- Дуже швидко свято, що прийшло до нас з-за кордону, стало одним з найпопулярніших серед молоді. І тому сучасні наречені охоче вірять у символізм цієї красивої дати. Організувати весілля у День Валентина – це вдвічі романтичніше і вдвічі… сердечніше. Є і чисто «практична» сторона від цього рішення. Впродовж довгого сімейного життя такий особливий день у календарі, сповнений ейфорії свята та романтики, буде красивим нагадуванням про одну із найурочистіших та найбільш відповідальних подій в долі подружжя, - прокоментувала весільний ажіотаж, який спостерігається в місті кожного року, в о. начальника відділу Радивилівського ДРАЦСу Руслана Казмірук.

Читать далее

МІСТО ТА РАЙОН: ПІВВІКУ ТОМУ (1970-ий рік ч.4)

220221 1(Закінчення. Початок у №3(470), №4(471), №6(473) )

Може комусь нині видасться дивним цей факт, але півстоліття тому суддів у нашій країні…обирали! Себто, процедура, на якій нині безрезультатно зламано чимало дискусійних списів і перелопачено гори паперів, була цілком звичною для тогочасного суспільства. Що цікаво, існували й виборні посади засідателів, тих, кого нині, на американський манер, називають присяжними. Хтось скаже, що це були вибори без вибору. Але ж подібну сентенцію можна висловити і у випадку, коли нічого і нікого обирати навіть з десятка кандидатур. Тож усе ж пропоную вашій увазі такі рядки з публікації піввікової давнини:

Читать далее