• Home

24 лютого 2021

У ТРЬОХ ВІДДІЛЕННЯХ ПОЛІЦІЇ ЗМІНИЛИ КЕРІВНИЦТВО

240221 1Сьогодні начальник ГУНП в Рівненській області Олексій Камишанський представив нових начальників 3 відділень -  у Радивилові, Костополі та Рокитному.

Читать далее

ГЕРОЇВ УКРАЇНА ПАМ’ЯТАЄ

240221 4Пригадуючи буремні події на Майдані під час Революції Гідності, віддаємо шану тим, хто проявив мужність, сміливість та силу духу тоді, сім років тому.

Впродовж трьох днів, 17-19 лютого 2021 року, у Підзамчівському ліцеї було проведено виховний марафон до Дня героїв Небесної Сотні «Небесна Сотня воїнів Майдану»: акцію «Ангели пам'яті»,фотовиставку «Майдан – символ національної гідності», віче пам’яті «Герої не вмирають», урок пам’яті «Час плине, а пам’ять залишається», ряд бесід: «Слава Небесній Сотні», «А сотню вже зустріли небеса», «Герої України», «Небесна Сотня: герої не вмирають», тематичні виховні години «Вічна   слава Героям Небесної Сотні», «За тебе, Україно!», «Герої не вмирають», «Вони помирали, щоб жила Україна» із використанням відеоматеріалів, документальних фільмів про Євромайдан: «Майдан», «Зима у вогні», «Пам’яті Ангелів».

Читать далее

У ПЕРЕДДЕНЬ СУМНИХ РОКОВИН

240221 3Минуло сім років від тих трагічних подій на Майдані, коли в центрі української столиці закипала в жилах кров, і від куль снайперів гинули наші співвітчизники. Ціною власного життя вони захищали ідеали демократії, європейське майбутнє України.

Небесна сотня – це наш біль, наші сльози і наш душевний щем вдячності. Ми не в праві забути ті морозні лютневі дні, коли Майдан перестав бути назвою місцевості, а став символом Свободи, бо саме там розгорнувся наймасштабніший протест у новітній історії України. Який, на жаль, мав жахливу ціну – понад сотня передчасно обірваних життів…

Читать далее

З РОЗУМІННЯМ ПОТРЕБ, З ВРАХУВАННЯМ ПРОПОЗИЦІЙ ТА ЗАУВАЖЕНЬ

240221 2На позачергову сесію у четвер, 17 лютого, зібрались депутати Радивилівської міської ради восьмого скликання. Пленарне засідання провів міський голова Микола Карапетян. У порядку денному опрацювали більше двох десятків питань, важливих для належного врегулювання соціально-економічних процесів у територіальній громаді. А також стабілізували хитку ситуацію із погашенням боргу КНП «Радивилівська міська центральна лікарня» за встановлене лапароскопічне обладнання в операційному блоці.

Читать далее