• Home

03 березня 2021

«24х7» - В ТАКОМУ РЕЖИМІ ПРАЦЮЄ СТАРОСТА ПІДЗАМЧІВСЬКОГО ОКРУГУ ЛАРИСА БІЛЕВИЧ

030321 2Цим інтерв’ю ми відкриваємо цикл публікацій про роботу старост нашої територіальної громади. А перше слово, по-джентльменському, вирішили надати єдиній жінці на цій відповідальній посаді.

Отож, Лариса Сергіївна, охарактеризувавши нинішній режим роботи як «24х7», тобто цілодобовий і без вихідних, своє спілкування з журналістом розпочала з короткої біографічної довідки. Уродженка Підзамчого, двадцять років працює в сфері місцевого самоврядування. Розпочинала з посади спеціаліста-землевпорядника. Двічі обиралась депутатом міської ради. Після останніх виборів була призначена старостою Підзамчівського старостинського територіального округу.

Читать далее

«НЕ ТРЕБА ЗУБИ ЧАСТО ЛІКУВАТИ … ПРОСТО НЕ ДАЙТЕ ЇМ ШАНСУ ЗАХВОРІТИ»

030321 1Здорова і приваблива усмішка в будь-якому віці не концепція для реклами, а реальний результат, досяжний практично кожному. Як правильно доглядати за ротовою порожниною, щоб стоматологічні проблеми не турбували якомога довше? Співставте свої знання із рекомендаціями досвідченого радивилівського лікаря-стоматолога Віталія Анатолійовича Коваля. Авторитетний фахівець своєї справи, який цілеспрямовано вболіває за перемоги над стоматологічними недугами так само, як і за перемоги в площині спорту, оскільки є двічі чемпіоном України з футболу серед медичних працівників. А з жовтня минулого року – він ще й депутат Радивилівської міської ради восьмого скликання.

Читать далее