• Home

04 березня 2021

У РАДИВИЛОВІ – ШІСТЬ НОВИХ ІНФІКОВАВАНИХ

040321 3202 випадки захворювання на коронавірус виявили минулої доби в Рівненській області. Про це повідомили в Цілодобовому оперативному штабі протидії COVID-19 при ОДА. Вік хворих від 1 до 92 років.

Читать далее

СЛУЖБА СУДОВОЇ ОХОРОНИ: В РАКУРСІ СПІВПРАЦІ З МІСЬКОЮ РАДОЮ

040321 2З робочим візитом Радивилів відвідав начальник територіального управління Служби судової охорони у Рівненської області, полковник Служби судової охорони Віктор Мороз.  Оскільки судові охоронці вже забезпечують громадський порядок під час розгляду справ та захист приміщення Радивилівського районного суду, під час діалогу з міським головою Миколою Карапетяном було обговорено кроки ефективної підтримки їх діяльності.

Читать далее

ВІДЛУННЯ КОЛИШНЬОЇ СЛАВИ

040321 1Гортаючи нещодавно домашній архів, випадково надибав спеціалізований сільськогосподарський журнал «Сахарная свекла» за вересень 1987 року. На двадцятій сторінці цього періодичного видання побачив, навіщо зберіг його. Цілих 8 сторінок було відведено статті « З турботою про родючість грунтів», присвяченій розповіді про досвід вирощування цукрових буряків у господарствах нашого району. Погодьтеся, вже сам факт публікації такого розлогого матеріалу на сторінках всесоюзного видання доволі показовий. З фото, якими ілюстровано статтю, дивляться керівники та спеціалісти сільськогосподарського виробництва, багатьох з яких вже нема серед нас. Більшості нинішніх читачів, думаю, нецікаві вузькоспеціалізовані агротехнічні заходи та технології більш як тридцятилітньої давності. За ці десятиліття наука і техніка пішли далеко вперед. І нікого не здивуєш на той час рекордними показниками врожайності однієї з найбільш вирощуваних культур на ланах нашого району. На жаль, тепер вже колишнього. Але нагадати і згадати, вважаю, деякі моменти все ж варто. Нам було чим пишатися. Пам’ятаймо про це.

Нижче пропоную окремі місця з цієї публікації, перекладені мною з російської:

Читать далее