• Home

19 березня 2021

ВІДЗНАЧАЛИ МАСНИЦІ РАДИВИЛІВСЬКІ МОЛОДИЦІ

190321 4В останній тиждень перед Великоднім постом у територіальній громаді організували кулінарний флешмоб: місцеві жительки ділилися рецептами смачних та оригінальних частувань, а щедрі столи накривали онлайн.

Це до поширення коронавірусної хвороби епіцентром розваг, веселощів та масових гулянь на Масниці в Радивилові був спершу міський парк, а з утворенням територіальної громади - центральна садиба Башарівського старостинства. На цих локаціях  можна було з комфортом розмістити і численних глядачів, і артистів, гостинну під відкритим небом і приїжджі атракціони для дітей. Свято проходило з неабияким розмахом, і збирало чималу кількість гостей.

Читать далее

ГАЗЕТИ ТА АДМІНРЕФОРМА

190321 3Умови функціонування друкованих ЗМІ в нових умовах обговорили журналісти

Розширене засідання секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України відбулося 12 березня 2021 року. Воно пройшло за участю головних редакторів друкованих та електронних засобів масової інформації краю, котрі, як правило, є одночасно й членами правління обласної журналістської організації.

Читать далее

ЕНЕРГЕТИЧНІ ВАМПІРИ: ЇХНЄ ЗАВДАННЯ – НЕ ДАВАТИ ВАМ СПОКОЮ

 190321 2Як вберегтисявідтоксичних людей?  Наскількирозповсюджений у нашому сьогоденніенергетичнийвампіризм і як розпізнати тих, хто «полює» на нашіжиттєвісили? Роз’яснення надає фахівчиня громадської організації «Психолого-логопедичного центру «Ефектус», практикуючий психолог з м.Радивилова Світлана Гришичкіна:

- Вип’є кров, навітьдірки не зробить… Чули, напевно, такийвислів? Цейвираз часто використовують, коли говорять про людину, післяспілкування з якоюзавжди відчуватимеш себе виснаженою та розбитою.

Читать далее

ЖУРНАЛІСТКА, ЯКА СТАЛА ХУДОЖНИЦЕЮ

190321 1Життєві долі звели нас наприкінці вісімдесятих років: разом з Катею стаціонарно, два роки, навчалися на відділенні журналістики КВПШ (Київської вищої партійної школи). Довгий час не спілкувалися. З появою інтернет-мереж почали переписуватися, обмінюватися інформацією. Сама К.Лисова постійно активно демонструє результати своєї творчості на мережевих сторінках різних груп. А нещодавно розмістила текст інтерв’ю, опублікованого в газеті «Іскоростень». Хочу запропонувати його і читачам нашого тижневика. Як яскраву ілюстрацію філософської тези – талановита людина талановита у всьому! Адже життя триває. Після виходу на заслужений відпочинок – теж.

Читать далее