• Home

22 березня 2021

ВИЗВОЛЕННЯ МІСТА - У ПАМ’ЯТІ МОЇЙ

220321 4Відходять у вічність учасники і свідки буремних подій Другої Світової. Все менше стає і нас, «дітей війни» - найстражденнішого покоління, дитинство якого згоріло полум’ї найстрашнішої з воєн… А юність та зрілі роки тих, хто вижили, пройшли у важкій фізичній праці по відбудові зруйнованого господарства країни, супроводжувалися сирітством, хворобами, голодом, репресіями, нестатками. Назавжди в нашій пам’яті залишаться події, які відбувалися і в країні, і в нашому краї.

Нинішнього березня відзначаємо уже 77-річницю визволення нашого району і міста від нацистів. В кінці січня 1944 року на теренах Західної Волині, одночасно з Корсунь-Шевченківською операцією, війська правого крила І-ого Українського фронту розпочали Ровенсько-Луцьку наступальну операцію.

Читать далее

ТАЛАНТОМ ВЕЛИКИХ ОБ’ЄДНАНІ

220321 3До пам’ятних річниць народження Лесі Українки і Тараса Шевченка, чиї поезії живуть крізь час і продовжують пломеніти в людських серцях потужною іскрою національної свідомости, учнівська молодь територіальної громади долучилась до літературно-мистецької ініціативи.

Флешмоб читців-декламаторів поезії Тараса Шевченка та Лесі Українки завершився відзначенням переможців грамотами

Читать далее

НЕ ЗАБУДЬТЕ ПРО ПАСПОРТИЗАЦІЮ… БДЖІЛ. А ТАКОЖ ПРО ЇХ ПІДГОДІВЛЮ!

220321 2Рання весна – час підготовчої роботи на пасіці. Про те, як налагодити організацію та ведення бджільництва в площині закону, роз’яснення надає Радивилівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області.

Інформуємо громадян, що відносини щодо використання, розведення та охорони бджіл, заготівлі та переробки продуктів бджільництва, ефективного використання бджіл для запилення ентомофільних рослин сільськогосподарського призначення, дотримання прав та захисту інтересів фізичних та юридичних осіб, які займаються бджільництвом, регулює Закон України «Про бджільництво» (далі-Закон).

Читать далее

У ЗДОРОВОЇ ЛЮДИНИ БАГАТО БАЖАНЬ. У ХВОРОЇ ОДНЕ: БУТИ ЗДОРОВОЮ

220321 1Заходячи у відділення денного перебування Радивилівського територіального центру, не полишає відчуття, що потрапляєш в місце з благодатною аурою. Настільки тут все доглянуто, завжди дотримується ідеальна чистота і порядок в приміщенні. У теплу пору року біля входу у відділення радують очі візерунки живих квітів, охайний дизайн - все це створює неповторний затишок і спокій.

Читать далее