• Home

05 квітня 2021

ЗА ЧИСТОТУ ВІДПОВІДАЛЬНИЙ КОЖЕН

050421 3Час братися за весняний благоустрій: у Радивилівській ОТГ оголошують місячник з прибирання!

Погодні умови дозволяють розпочати традиційні щорічні заходи із впорядкування місцевості до Великодніх свят.

Місячник з благоустрою населених пунктах територіальної громади стартує від 5 квітня і триватиме по 30 квітня. Як і в попередні роки, стоїть завдання згуртувати жителів, трудові та шкільні колективи довкола спільної мети – зробити свою громаду кращою, охайнішою, затишнішою.

Читать далее

ПЕРЕМОГА В КОНКУРСІ ЕКСКУРСОВОДІВ

050421 2З 23 по 24 березня 2021 року в м. Миколаєві в онлайн режимі проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу». Учасниками конкурсу стали 53 юних екскурсоводи з 24 областей України. В секції музеїв широкого історичного профілю Рівненщину представила здобувачка освіти Радивилівського ліцею №1 Парійчук Ангеліна.

Читать далее

АМБІТНІ ЦІЛІ БЕЗ ФІНАНСОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ - ФІКЦІЯ

050421 1Цикл інтерв’ю з старостами Радивилівської територіальної громади ми запросили продовжити очільника Дружбівського старостинства Л.Д.Юсюка. Уродженець Дружби, він проживає зараз в селі Новоукраїнське. Батько трьох дітей, двоє вже працюють, наймолодший син – учень третього класу. Освіта старости - середня спеціальна. Вісім років працював головою сільської ради у своєму рідному селі.

- Леоніде Дмитровичу, пропоную розпочати розмову з короткої характеристики старостинства, нинішнього стану справ у ньому.

Читать далее