• Home

19 квітня 2021

НЕПОВНОЛІТНІЙ ВБИВ ВЛАСНУ БАБУСЮ. ЙОГО СУДИТИМУТЬ

190421 4У Дубенській окружній прокуратурі скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом вбивства, вчиненого неповнолітньою особою

( ч. 1 ст. 115 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у січні цього року 17-річний юнак разом із сестрою навідалися в гості до своєї 83-річної бабусі. На ґрунті особистих неприязних стосунків між рідними виник конфлікт, під час якого неповнолітній наніс пенсіонерці кілька ударів по голові табуреткою, а потім ще й металевим предметом.

Читать далее

АВТОМОБІЛЬНОМУ ТРАНСПОРТУ ПРОЇЗД У МІСЬКИЙ ПАРК ЗАКРИТО

1904 21 3У пріоритеті - безпека радивилівських пішоходів

З метою запобігання заїзду транспорту на пішохідні зони, парки, сквери, бульвари та інші території загального користування, які потребують забезпечення безпечного руху пішоходів, у квітні минулого року виконавчим комітетом Радивилівської міської ради було прийнято рішення про встановлення обмежувальних елементів благоустрою одразу на шести міських локаціях.

Читать далее

ПРОДАВАЛИ М’ЯСНЕ З БАГАЖНИКА:

190421 2в Радивилові притягатимуть до відповідальності за торгівлю у невстановлених місцях

Аби припинити порушення законодавства щодо фактів реалізації населенню продуктів харчування в необлаштованих для торгівлі місцях, з ініціативи міського голови Миколи КАРАПЕТЯНА відбулась оперативна нарада. До механізму напрацювання чіткого структурного підходу в цьому напрямку долучилися начальник відділу безпечності харчових продуктів Радивилівського управління Держпродспоживслужби Оксана ЛУКАШИК, начальник відділення поліції №2 Дубенського районного відділу поліції ГУ НП в Рівненській області Андрій НАКОНЕЧНИЙ, депутат обласної ради Анатолій ГРИСЮК, депутат міської ради, місцевий приватний підприємець Юрій ДЖУНЬ.

Читать далее

- А, МОЖЕ, ПЛАТНІ СТОЯНКИ? ЗА МІСТОМ?..

190421 1Засилля приватних автівок у центрі нашого містечка вже віддавна викликає все більше тривоги і невдоволення в його жителів. Особливо ж у так звані «базарні» дні, коли доводиться буквально прослизати з одного боку вулиці на інший між капотів близької до зупинки в «пробці» транспортної стрічки.

Власне, й за ними, як нині кажуть «корками», видається, ось-ось справа не стане. Чимало водіїв залишають власні автівки, перекриваючи частину узбіч, а то й на розмітці пішохідних переходів, грубо порушуючи цим вимоги правил дорожнього руху.

Читать далее