• Home

26 квітня 2021

ЧОРНОБИЛЬЦЯМ-ЛІКВІДАТОРАМ ГРОМАДИ ВРУЧИЛИ ПАМ’ЯТНІ МЕДАЛІ

260421 3До 35-их роковин техногенної катастрофи на ЧАЕС

Початок тижня приніс в Україну чергову сумну дату Чорнобильської катастрофи: 35-ті роковини від того дня, коли стався вибух на четвертому енергоблоці атомної станції і сильне радіоактивне випромінювання вразило територію в радіусі 30 кілометрів від місця події. Однак масштаби аварії були набагато більшими.

Читать далее

ПОБЛИЗУ РАДИВИЛОВА РЕМОНТУЮТЬ 16 КІЛОМЕТРІВ ДЕРЖАВНОЇ ДОРОГИ

260421 2Поблизу  Радивилова тривають масштабні будівельні роботи. Йдеться про автодорогу національного значення  Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка.

Так, 16-ти кілометрову ділянку (км 4+402) – (км 20+798) відновлюють в рамках програми Президента «Велике будівництво».

Окрім нового автошляху там встановлять й комплекс зважування в русі. Максимально розбудувати дорожню інфраструктуру вирішила громада Радивилова.

Читать далее

ТАКА ОТ МУЗИКА: ГОЛОВНОМУ «ДИРИГЕНТУ» ЗНОВУ ВСЕ «ПО-БАРАБАНУ»?!

260421 1Всього за кілька місяців до завершення навчального року перед дітьми з Крупця, які здобувають естетичну освіту в КЗ «Радивилівська дитяча школа мистецтв», постала реальна загроза відрахування. Крок -вимушений, а причина має вже остогидле, хронічне протікання. Бо, як і в попередні роки, сусідня громада грубо порушує домовленості про міжмуніципальне співробітництво, під якими перша з представницьких її осіб розчерком пера зобов’язалась фінансувати навчання юних обдарувань з крупеччини в закладах комунальної власності Радивилівської міської ради. Йдеться про школу мистецтв, будинок школяра, спортивну школу... На сьогоднішній день за мистецьку освіту крупецьких дітей заборговано не те що десятки - сотні тисяч гривень…

Читать далее