• Home

28 квітня 2021

ПАСКИ – НА СХІД

280421 3Уже шостий рік поспіль на Рівненщині триває акція «Паска для друга». Цього разу 1000 великодніх хлібин для бійців на сході України випікатимуть у Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни, що у Клевані.

Як розповіла начальник управління культури і туризму Рівненської ОДА, ініціатор «Паски для друга» Любов Романюк, акція стала можливою виключно за підтримки небайдужих людей – підприємців та звичайних жителів Рівненщини. 

Читать далее

У ЦЕНТРАЛЬНІЙ МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ ПОБІЛЬШАЛО КНИГ

280421 2За сприяння депутата Рівненської обласної ради Олександра Дехтярчука в Радивилів надійшли більше ста тридцяти літературних видань від Національної бібліотеки України для дітей.

Книги поповнили полиці дитячого абонентського залу.

Читать далее

«НА ПЕРШІЙ ХВИЛІ КОРОНАВІРУС ОБМИНАВ ДІТЕЙ І БУВ МЕНШ АГРЕСИВНИЙ…»

280421 1На третьому ж витку епідемічного загострення COVID-19 вкладає на лікарняні ліжка навіть тих, хто одного разу вже переніс неприємні симптоми, і здавалося б, захищений імунітетом від повторного інфікування. Наскільки високі шанси знову почути підтвердження діагнозу «коронавірус» та про специфіку поведінки мутованих його штамів в людському організмі розповідає лікарка з багаторічним досвідом, директорка КНП «Радивилівський центр ПМСД» Радивилівської міської ради Валентина ПОЛЯК:

Читать далее