• Home

квітня 2021

30 квітня 2021

У ПЕКАРСЬКОГО – НОВИЙ ЗАСТУПНИК

300421 1З 28 квітня 2021 року на посаді заступника голови Дубенської РДА працює Тарас Чигринюк.

Трудову діяльність посадовець розпочав у 2001 році на посаді завідуючого ГЕС КП «Агропроменерго».

Тривалий час працював на посадах заступника голови Млинівської райдержадміністрації та заступника голови Млинівської районної ради.

Читать далее

29 квітня 2021

КОГО НЕ ЦІКАВИТЬ ТЕПЛО В ЛІКАРНЯНИХ ПАЛАТАХ?..

290421 1Можна назвати це безвідповідальністю. А можна вжити ще більш різку та критичну оцінку діям керівників сусідніх Козинської та Крупецької громад, які увесь минулий рік ігнорували звернення Радивилівського медзакладу про виділення коштів на розрахунки за комунальні послуги. І, цим самим, зіштовхнули лікарню в боргову яму…

Проблемну ситуацію прокоментував директор КНП «Радивилівська міська центральна лікарня» Федір Стецюк:

Читать далее

28 квітня 2021

ПАСКИ – НА СХІД

280421 3Уже шостий рік поспіль на Рівненщині триває акція «Паска для друга». Цього разу 1000 великодніх хлібин для бійців на сході України випікатимуть у Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни, що у Клевані.

Як розповіла начальник управління культури і туризму Рівненської ОДА, ініціатор «Паски для друга» Любов Романюк, акція стала можливою виключно за підтримки небайдужих людей – підприємців та звичайних жителів Рівненщини. 

Читать далее

У ЦЕНТРАЛЬНІЙ МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ ПОБІЛЬШАЛО КНИГ

280421 2За сприяння депутата Рівненської обласної ради Олександра Дехтярчука в Радивилів надійшли більше ста тридцяти літературних видань від Національної бібліотеки України для дітей.

Книги поповнили полиці дитячого абонентського залу.

Читать далее

«НА ПЕРШІЙ ХВИЛІ КОРОНАВІРУС ОБМИНАВ ДІТЕЙ І БУВ МЕНШ АГРЕСИВНИЙ…»

280421 1На третьому ж витку епідемічного загострення COVID-19 вкладає на лікарняні ліжка навіть тих, хто одного разу вже переніс неприємні симптоми, і здавалося б, захищений імунітетом від повторного інфікування. Наскільки високі шанси знову почути підтвердження діагнозу «коронавірус» та про специфіку поведінки мутованих його штамів в людському організмі розповідає лікарка з багаторічним досвідом, директорка КНП «Радивилівський центр ПМСД» Радивилівської міської ради Валентина ПОЛЯК:

Читать далее

26 квітня 2021

ЧОРНОБИЛЬЦЯМ-ЛІКВІДАТОРАМ ГРОМАДИ ВРУЧИЛИ ПАМ’ЯТНІ МЕДАЛІ

260421 3До 35-их роковин техногенної катастрофи на ЧАЕС

Початок тижня приніс в Україну чергову сумну дату Чорнобильської катастрофи: 35-ті роковини від того дня, коли стався вибух на четвертому енергоблоці атомної станції і сильне радіоактивне випромінювання вразило територію в радіусі 30 кілометрів від місця події. Однак масштаби аварії були набагато більшими.

Читать далее

ПОБЛИЗУ РАДИВИЛОВА РЕМОНТУЮТЬ 16 КІЛОМЕТРІВ ДЕРЖАВНОЇ ДОРОГИ

260421 2Поблизу  Радивилова тривають масштабні будівельні роботи. Йдеться про автодорогу національного значення  Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка.

Так, 16-ти кілометрову ділянку (км 4+402) – (км 20+798) відновлюють в рамках програми Президента «Велике будівництво».

Окрім нового автошляху там встановлять й комплекс зважування в русі. Максимально розбудувати дорожню інфраструктуру вирішила громада Радивилова.

Читать далее

ТАКА ОТ МУЗИКА: ГОЛОВНОМУ «ДИРИГЕНТУ» ЗНОВУ ВСЕ «ПО-БАРАБАНУ»?!

260421 1Всього за кілька місяців до завершення навчального року перед дітьми з Крупця, які здобувають естетичну освіту в КЗ «Радивилівська дитяча школа мистецтв», постала реальна загроза відрахування. Крок -вимушений, а причина має вже остогидле, хронічне протікання. Бо, як і в попередні роки, сусідня громада грубо порушує домовленості про міжмуніципальне співробітництво, під якими перша з представницьких її осіб розчерком пера зобов’язалась фінансувати навчання юних обдарувань з крупеччини в закладах комунальної власності Радивилівської міської ради. Йдеться про школу мистецтв, будинок школяра, спортивну школу... На сьогоднішній день за мистецьку освіту крупецьких дітей заборговано не те що десятки - сотні тисяч гривень…

Читать далее

23 квітня 2021

«БРАК РОБОЧИХ МІСЦЬ ПОРОДЖУЄ ВІДТІК МОЛОДІ З СІЛ СТАРОСТИНСТВА»

230421 1Цикл інтерв’ю з сільськими старостами Радивилівської територіальної громади редакція тижневика «Сурми Радзивілів» продовжила спілкуванням із Ігорем Павловичем Круком, старостою Башарівського старостинського округу.

Він - уродженець Башарівки. Ще восьмикласником під час жнив почав працювати помічником комбайнера у колгоспі. По закінченні місцевої школи поступив в Мирогощанський радгосп-технікум. Після завершення служби в армії, у 1986 році, повернувся у рідне село. До обрання на посаду сільського голови, у 2010 році, працював на різних посадах у місцевому сільськогосподарському підприємстві, що кілька разів змінювало назву і юридичний статус. У 2015 році був вдруге обраний сільським головою. З 2016 року працював в.о.старости Башарівського старостинства у складі новоутвореної Радивилівської ОТГ.

Читать далее

22 квітня 2021

ПОМЕРЛИ 10 ЛЮДЕЙ. ОДНА ЖІНКА - З РАДИВИЛОВА…

220421 1На Рівненщині за минулу добу пішли з життя десять людей, які хворіли на коронавірус.

Про це повідомили у Рівненській ОДА.

Читать далее