• Home

05 травня 2021

РИНОК – НЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПАРКУВАННЯ

050521 3Радивилівських автомобілістів попереджають про адміністративну відповідальність за ігнорування обмежувальних знаків.

В’їзд у міський ринок зі сторони вулиці Четвертного, а також стоянка та зупинка автотранспорту на пішохідній зоні – заборонені. Про це автовласникам сигналізує встановлений тут дорожній знак, однак не всі представники водійського братства його дотримуються, вперто використовуючи внутрішню територію ринку як стихійну парковку.

Читать далее

БЕЗВІСТИ ЗНИКЛІ…

050521 2Незабаром усі ми будемо відзначати День пам’яті та примирення, День Перемоги – закінчення Другої Світової війни в Європі. У війни – різні обличчя. Жорстокі і милосердні, ситі і голодні, живі і мертві. А для нас, тодішніх хлопчаків, які пережили лиху годину, обличчя війни часто нагадували постать втомленої жінки-поштарки. Що там, у її шкіряній сумці? Радість? Горе? Радісного, на жаль, було мало.

«Похоронки»… Скорботні супутники війни. Хіба можливо забути їх, забути весь жах, який вони приносили? Але інколи приходили і інші казенні папери, які сухою мовою повідомляли про безвісти зниклих. На той час, в порівнянні з «похоронками», вони виглядали майже щастям. Значить, є надія!.. Можливо, помилка, живий, воює, поранений, потрапив у шпиталь, або на сусідній фронт. Чи в полон?

Читать далее

ЗАСТОСУВАННЯ ПЕСТИЦИДІВ: З КОРИСТЮ ДЛЯ ВРОЖАЮ І БЕЗ ШКОДИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

050521 1Щоб не допустити випадки отруєння населення пестицидами та агрохімікатами, Радивилівське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області попереджає керівників господарств, фермерів, одноосібних селянських господарств, що при неправильному застосуванні пестицидів можна завдати значної шкоди не тільки навколишньому середовищу, а й здоров'ю людини.

При роботі з засобами захисту рослин необхідно неухильно дотримуватись правил безпеки

Читать далее