• Home

07 червня 2021

МІЙ СПОГАД ПРО НАШ «ПРАПОР»

070621 7Цієї неділі, 6 червня, в Україні відзначався День журналіста. Цьогорічне свято для місцевих ПРОФЕСІЙНИХ газетярів пов’язане ще з однією віховою датою – 80-річчя від виходу першого номера районної газети. Достеменно більш точна дата не відома. Ось як про це розповідалося два десятиліття років тому у ювілейному випуску газети №№ 40-41 (6938-6939) від 1 червня 2001 року, яку я зберігаю у своєму архіві.

На першій сторінці публікація «ОСЬ ТАК УСЕ ПОЧИНАЛОСЯ». Наводжу деякі рядки з неї:

Читать далее

ЛІТО ВСМІХНУЛОСЬ СВЯТОМ!

070621 6До Міжнародного дня захисту дітей радивилівський парк відпочинку вбрався у розкішне творче намисто: на шоу талантів всіх жителів та гостей міста запросили вихованці та викладачі гуртків Радивилівського міського будинку школяра

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей та 65-річчя Радивилівського міського Будинку школяра у міському парку відпочинку відбулося величезне свято «Квітни, моя родино», під час якого його вихованці звітували перед громадськістю міста, ділилися із глядачами своїми досягненнями та успіхами, підводили підсумки роботи за увесь навчальний рік, знайомили зі своїми талантами – юними артистами, читцями, музикантами та вокалістами, техніками та майстрами.

Читать далее

З ТУРБОТОЮ ПРО НАЙМОЛОДШИХ

070621 5В перший день літа Україна разом із міжнародною спільнотою відзначала День захисту дітей. Принагідно до цього свята у залі засідань Радивилівської міської ради відбулась особлива зустріч, результатом якої стали радісні усмішки і щасливі дитячі очі.

Радивилівською міською радою, спільно з Міжнародним благодійним фондом «Можливості», реалізовано чудову ініціативу: вручено подарунки дітям статусних категорій. Таку особливу місію виконали заступник міського голови Олександр Пастух та заступниця голови Дубенської райдержадміністрації Ірина Кружайло, яка побувала з робочим візитом у Радивилівській міській раді.

Читать далее

УРОЧИСТІ ЛІНІЙКИ НЕ ОНЛАЙН ЗАВЕРШЕНО НАВЧАЛЬНИЙ РІК

070621 4: в освітніх закладах Радивилівської територіальної громади відбулося прощання старшокласників із шкільними роками

У святкових та хвилюючих інтонаціях минає травень для цьогорічних випускників. Закінчилось шкільне навчання, срібний дзвоник покликав галасливе учнівство на літні канікули. А найстарших здобувачів освіти територіальної громади – готуватися до студентського життя.

Читать далее

ЗАКВІТЧАНИЙ РАДИВИЛІВ

070621 3В місті на завершальному етапі масштабна робота із озеленення та декорування квітами: яскравими візерунками тягнуться до сонця декоративні сорти сульфіній, що їх придбано Радивилівською міською радою понад сто кущів. Пишними кольоровими ліхтариками вони уже зайняли свої місця на центральній площі Незалежності і милуватимуть око жителів та гостей територіальної громади аж до самих заморозків.

В передсвяткових приготуваннях до відзначення Дня міста працівниками з благоустрою Радивилівської міської ради висаджено вельми широкий асортимент різновидів квітучих рослин: на алеях та клумбах оригінально поєднали чорнобривці, левові ротики, гвоздику, братики, маргаритки. Понад сто саджанців жоржин створять пишні візерунки неподалік головної міської сцени.

Читать далее

РАДИВИЛІВСЬКІ ДОРОГИ РЕМОНТУЮТЬ ПОВІТРЯНО-СТРУМЕНЕВИМ МЕТОДОМ

070621 2Ця технологія вже кілька десятків років успішно використовується в Європі, а віднедавна почала застосовуватися і в Україні. Основні її переваги - швидко, недорого і ефективно.

Відповідно до висновків періодичного технічного діагностування стану дорожнього покриття спеціалістами міської ради, в Радивилові розпочали поточний ямковий ремонт вулиць з твердим покриттям.

Читать далее

ПОДАРУВАЛИ КРИЛА, СПОРТИВНІ МАЙДАНЧИКИ ТА МЕГА-СВЯТО: РАДИВИЛОВУ ПОБАЖАЛИ ЩАСЛИВОГО МАЙБУТНЬОГО!

070621 1У суботу, 29 травня, всією громадою тут відзначали День міста.

Як і в попередні роки, крім минулорічного, коли через початок пандемії коронавірусу в місті було відмінено всі культурно-масові заходи, на відзначенні чергової річниці писемної згадки про Радивилів міським головою Миколою Карапетяном проводиться церемонія нагородження активних містян, представників трудових колективів, які творять успішну історію сучасного Радивилова. Адже місто живе досягненнями, працею і розумом його жителів.

Читать далее