• Home

червня 2021

18 червня 2021

ЩОДЕННО – НА СТОРОЖІ ЗАКОННОСТІ Й ПОРЯДКУ: 18 ЧЕРВНЯ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО У ДІЛЬНИЧНИХ ОФІЦЕРІВ ПОЛІЦІЇ

180621 1Кожна служба у правоохоронних органах має своє свято. Щороку, 18 червня, в Україні відзначають День дільничного офіцера поліції. Свято започатковане в 2004 році згідно з наказом Міністра внутрішніх справ.

Дільничні офіцери в структурі національної поліції є одними з найбільш відповідальних за громадську безпеку. Адже завжди першими приходять на допомогу тим, хто її потребує.

Зміцнення правопорядку, захист прав та інтересів, життя і гідності громадян, профілактика злочинів та правопорушень, а також їх розкриття – це основні завдання дільничного.

Читать далее

12 червня 2021

«НА ПРОЇЖДЖІЙ ЧАСТИНІ ЛЕЖИТЬ ДИТИНА» : у Радивилові дівчинку збила машина

120621 2У дитини численні травми, її госпіталізували.

Вчора, 11 червня, о 17:09 на лінію 103 надійшов виклик.

Терміново приїжджайте в Радивилів. Тут, на вулиці Івана Франка, на проїжджій частині лежить дитина.

Читать далее

11 червня 2021

ПІД КОНТРОЛЬ - ВПОРЯДКУВАННЯ СМІТТЄЗВАЛИЩ

110621 2В населених пунктах Радивилівської територіальної громади посилено роботу із ліквідації несанкціонованих та неконтрольованих сміттєзвалищ, що становлять еколого-техногенну небезпеку.

Щоб активізувати процес збору та вивезення твердих побутових відходів від жителів сільської місцевості, Радивилівською міською радою реалізовується стратегія із розроблення та узаконення сміттєвих полігонів, що дасть змогу в подальшому якісно реалізовувати програму поводження з твердими побутовими відходами.

Читать далее

РАДИВИЛІВ: СТАВ ЗАБРУДНЕНИЙ ПОНАД НОРМУ

110621 1Минулого місяця фахівці Рівненського обласного лабораторного центру дослідили зразки матеріалу з водойм, зокрема, місць масового відпочинку мешканців.

Нашим журналістам повідомили результати цих досліджень.

Читать далее

09 червня 2021

«ПОЛІТ»... МІЖ ГОНОРАТКОЮ І ХОТИНОМ

090621 1Вчора ввечері між селами Хотин та Гоноратка на Радивилівщині автомобіль "Dacia Sandero" з’їхав у кювет. Внаслідок інциденту стався витік газу, на місце викликали рятувальників. Про це інформує ГУ ДСНС у Рівненській області.

Читать далее

07 червня 2021

МІЙ СПОГАД ПРО НАШ «ПРАПОР»

070621 7Цієї неділі, 6 червня, в Україні відзначався День журналіста. Цьогорічне свято для місцевих ПРОФЕСІЙНИХ газетярів пов’язане ще з однією віховою датою – 80-річчя від виходу першого номера районної газети. Достеменно більш точна дата не відома. Ось як про це розповідалося два десятиліття років тому у ювілейному випуску газети №№ 40-41 (6938-6939) від 1 червня 2001 року, яку я зберігаю у своєму архіві.

На першій сторінці публікація «ОСЬ ТАК УСЕ ПОЧИНАЛОСЯ». Наводжу деякі рядки з неї:

Читать далее

ЛІТО ВСМІХНУЛОСЬ СВЯТОМ!

070621 6До Міжнародного дня захисту дітей радивилівський парк відпочинку вбрався у розкішне творче намисто: на шоу талантів всіх жителів та гостей міста запросили вихованці та викладачі гуртків Радивилівського міського будинку школяра

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей та 65-річчя Радивилівського міського Будинку школяра у міському парку відпочинку відбулося величезне свято «Квітни, моя родино», під час якого його вихованці звітували перед громадськістю міста, ділилися із глядачами своїми досягненнями та успіхами, підводили підсумки роботи за увесь навчальний рік, знайомили зі своїми талантами – юними артистами, читцями, музикантами та вокалістами, техніками та майстрами.

Читать далее

З ТУРБОТОЮ ПРО НАЙМОЛОДШИХ

070621 5В перший день літа Україна разом із міжнародною спільнотою відзначала День захисту дітей. Принагідно до цього свята у залі засідань Радивилівської міської ради відбулась особлива зустріч, результатом якої стали радісні усмішки і щасливі дитячі очі.

Радивилівською міською радою, спільно з Міжнародним благодійним фондом «Можливості», реалізовано чудову ініціативу: вручено подарунки дітям статусних категорій. Таку особливу місію виконали заступник міського голови Олександр Пастух та заступниця голови Дубенської райдержадміністрації Ірина Кружайло, яка побувала з робочим візитом у Радивилівській міській раді.

Читать далее

УРОЧИСТІ ЛІНІЙКИ НЕ ОНЛАЙН ЗАВЕРШЕНО НАВЧАЛЬНИЙ РІК

070621 4: в освітніх закладах Радивилівської територіальної громади відбулося прощання старшокласників із шкільними роками

У святкових та хвилюючих інтонаціях минає травень для цьогорічних випускників. Закінчилось шкільне навчання, срібний дзвоник покликав галасливе учнівство на літні канікули. А найстарших здобувачів освіти територіальної громади – готуватися до студентського життя.

Читать далее

ЗАКВІТЧАНИЙ РАДИВИЛІВ

070621 3В місті на завершальному етапі масштабна робота із озеленення та декорування квітами: яскравими візерунками тягнуться до сонця декоративні сорти сульфіній, що їх придбано Радивилівською міською радою понад сто кущів. Пишними кольоровими ліхтариками вони уже зайняли свої місця на центральній площі Незалежності і милуватимуть око жителів та гостей територіальної громади аж до самих заморозків.

В передсвяткових приготуваннях до відзначення Дня міста працівниками з благоустрою Радивилівської міської ради висаджено вельми широкий асортимент різновидів квітучих рослин: на алеях та клумбах оригінально поєднали чорнобривці, левові ротики, гвоздику, братики, маргаритки. Понад сто саджанців жоржин створять пишні візерунки неподалік головної міської сцени.

Читать далее