• Home

01 листопада 2021

НА РАДИВИЛІВЩИНІ ГОРІВ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК

011121 5Радивилівські вогнеборці під час ліквідації пожежі у приватному господарстві врятували житловий будинок.

Читать далее

ЧИЇ ГРИБИ?

011121 4…Сусід Мішка, а в дорослому житті «Муха», був на два роки молодшим мене. Здавалося б, всього лиш. Але коли тобі десять, а йому вісім – то величезна різниця. Бо ж йдеться не стільки про два роки, як про аж цілих два класи! Була в того хлопчини вельми примітний природний дар - надзвичайно гострий зір. Особливо на гриби. У лісі не було йому рівних у тому тихому слідопитстві. Помічав гриба з такої відстані, що мимоволі диву даєшся. І мчав до нього вихором, аби підняти першим.

Читать далее

РАДИВИЛІВСЬКЕ «НАДВЕЧІР’Я» - ОДИН З КРАЩИХ ВЕТЕРАНСЬКИХ ВОКАЛЬНИХ КОЛЕКТИВІВ В УКРАЇНІ

011121 3КЛУБ ЗА ІНТЕРЕСАМИ ДЛЯ НАЙСТАРШИХ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ, ЩО ДІЄ ПРИ ЦЕНТРАЛЬНІЙ МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ, СТАВ ПЕРЕМОЖЦЕМ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПІСЕННОГО ОНЛАЙН КОНКУРСУ ХОРОВОГО СПІВУ «З ЛЮБОВ’Ю ДО ЖИТТЯ» .

У 2017 році ветеранський клуб «Надвечір’я» великим гала-концертом відзначив 25-річчя діяльності. Двадцять років цим колективом керувала Катерина Казимирівна Малецька, а нині «Надвечір’я» очолює Лариса Рукінова, музичний керівник клубу, авторка чималого репертуару пісень та їх обробок – Марія Федорович.

Читать далее

ВІТАЄМО З ВЕСІЛЛЯМ ЗОЛОТИМ!

011121 2Красива пара – це про подружжя міських жителів Неоніли Романівни та Миколи Федоровича Петролюків: цієї осені вони святкують красивий ювілей - своє золоте весілля.

Довгих 50 років спільного подружнього життя це вже чималий відрізок часу. Люди, які прожили разом півстоліття, найпереконливіше довели одне одному взаємну любов, повагу, довіру і відданість. Напередодні знаменної для всієї родини Петролюків події – з гордістю за пройдену сімейну дорогу, шановні ювіляри розповідають, з чого все починалось.

Читать далее

ВАКЦИНАЦІЯ ЧИ РЕАНІМАЦІЯ?

011121 1Кількість госпіталізацій від COVID-19 в Україні зростає. Щодня госпіталізують тисячі людей, щодня сотні людей помирають. Лише в Рівненській області щодня в лікарні потрапляють близько 150 пацієнтів.

У «ковідних» лікарнях Рівненщини станом на 25 жовтня перебувають 1265 хворих на коронавірус. З них 599 – важкі, а 72 – у реанімаціях.

Про ситуацію у двох опорних лікарнях Рівного, які зараз приймають хворих на коронавірус, розповідає Євген Кучерук, головний лікар КНП «Центральна міська лікарня» РМР.

Читать далее